• tipi, boyu posu itibariyle hayran kaldığım bir arkadaş. leonardo dicaprio'nun kamyon çarpmışı***
  • down rock barda tanıştığım, megadeth seven (ki zaten olayı bitiren nokta budur benim için), oldukça kıral* muhabbeti olan, saatlerce metal muzik* * geyiği çevirebileceğim bir şahis imiş. pek bir memnun oldum tanıştığımıza *.
  • çift ön liberolu sistemin yılmaz savunucusu. ama fena halde yanılıyor. karizmatik olan ön liberolar değil, bilakis muz orta kavramına can vermiş sol açıklardır *.
  • mağlubiyeti hazmedemeyen, çirkefleşip seviyesizce etrafına saldıran bir insanmış kendisi*. kendisine maçın sahada kazanıldığını bir kez daha hatırlatmak istediğim arsenal sempatizanı. onun seviyesine inmek istemezdim ama kendisi kaşındığı için sözlerimi ünlü ingiliz "yazar" marlon harewood'un şu dizeleriyle bitiriyorum:

bos konusma yalak
    ne konustugunu bilmiyorsun salak
    cok cirkinsin kepce kulak
    arsenal kümeye!!

bonus: (bkz: 5 kasım 2006 west ham united arsenal maçı)
  • sözlükte tribün alemini bilen, duyduğunu değil gördüğünü ve yaşadığını yazmaya çalışan, endüstriyel futbola karşı direnen, farklı renklerle aynı dilde konuşabildiğimiz ender yazarlardan biri. bizim neslimiz tükeniyor bir üçüncü kuşak olmayacak bu alemde. kalemi daim olsun.
  • çook eskiden beri takip ettiğim kartal yürekli, beşiktaş aşığı bir yazar. gayet iyi, kaliteli bir yazar.

sözlük hesabım onaylanınca bir selam vermek istedim.
  • morsiyah'ın zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum beşiktaşlı userlardan sadece biri. sadece diyorum çünkü bir fenerlinin zirvesini beşiktaşlılar olarak resmen basmıştık. kadıköy evimiz sayılır işte...
  • beşiktaşlılığın vücut bulmuş hali.
  • beni yeterince mutsuz görmemiş olacak ki waking life seyretmemi önermiştir.
  • tok satıcıdır.
hesabın var mı? giriş yap