• nereye çağırsam gelmeyen badimdir. kasten yapıyor, biliyorum (ehe).

ama ben yine de hoş görüyorum onu. hatta hoş görüp bir de hoş bir teklif sunacağım. onlayn teklif.
    peyderpey fanzinenin müzik yazarı olur musun?

ol-layn.

#bu entryde sanal reklam uygulaması yapılmaktadır#
  • "in sinbo we trust"
  • sinbo sevgisinden geceleri gizlice ağlıyor.
  • gittiğini tramvayda öğrendim (nasıl yani?) işte öyle; zaten hayata dair çok mühim teknolojik bilgileri de genelde tramvayda öğrenirim ben.. insan gitmeden önce bi msj neyin atar ama yok kendisi zaten hep düşüncesizdir.. * neyse ne badim artık büyümüş öncelikleri değişmiş hemben onun yerine de boşlukla meşgul olurum sorun değil. unutmadan; giderken 1144 entry'sini bize bıraktığı için ben teşekkür ederim.. (çoğu bkz'dı ama olsun)
  • sözlükten gittiğini öğrenince aklıma gelen ilk şey "ne ağlarsın benim zülfü siyahım" türküsü oldu. neden gitti bilmiyorum ama, aklıma bu türkü geldi işte. yüzünü hiç görmediğim, sesinin hiç duymadığım bir dost.
  • gitti... ne salakça ama insanda garip bi burukluk yapıo bu olay.

nasılsa hayatımdasın gerçi. hayır dün gece şu an spontane yazdığım şeye ne yazayım diye düşünürken, şimdi bu haber...

neyse, sözlüğü sitsinler sana bişey olmasın...
  • bin küsür entry'sine rağmen karması olmayan yazar. çok enteresan.
  • hadi buluşalım dedikten sonra cep telefonlarına bakmaz olan sinsiden, içten içten ulan zaten aslında buluşmak istemiyordum bare msjını görmedim ayağına yatıyım diyen adamdır. (bkz: ben bugun bunu görmez olaydım)
  • frets on fire oynamamı elinden geldiğince sabote etmeye çalışıyor, işine gelince başından kalktığı yok, işine gelince "bi gün oynamayıver!" diyor bugünlerde.

ha bir de tavla oynayınca yeniliyor.
  • gitar öğretmeye çalışıyormuş. smoke on the water fln.
    (bkz: #18183464)
hesabın var mı? giriş yap