38975 entry daha
  • tamyolileri.com adresi üzerinden proje önerilerilerinde bulunabildiğimiz ibb başkan adayı.
  • cumhurbaşkanı olduğunda içine siyaset ve şaibe karışan türk futbolunu da temizleyecek lider.
  • trabzon'da yasanan olaylar sonrasi; akpli trabzon valisi, akpli tff, akpli spor bakani, akpli cumhurbaskani yerine daha konusmadan troller tarafindan suclu ilan edilmeye calisilan istanbul belediye baskani.

t: caresiz troll saldirilari §oyle dursun bugun yine metrolar, parklar acacak olan buyuk baskan.
  • fenerbahçe'den nefret eden, feto kanallarına çıkıp fenerbahçe şike yaptı diye demeç veren, fenerbahçe divan başkanının makamına dalga geçer gibi bordo mavi kravat takıp giden ve divan başkanına fenerbahceye şikeci diyen bir kitabi hediye eden trabzonspor holiganı. azılı fenerbahçe düşmanı.
  • malum kisinin baska versiyonu.
  • adamlar o kadar çaresiz ki futbol maçında yaşanan olaydan adama vurmaya çalışıyorlar. istanbul'da ekrem imamoğluna oy verecek olan 1 adet fenerbahçeli seçmen dahi dünkü olaylar neticesinde oyunu değiştirmez. bakın 1 diyorum, 1.
    futbol maçındaki olayla alakasız bir kişiyi bağdaştırıp oyunu değiştiren adam aptaldır, gerizekalıdır.
  • salak herifler fenerliler siyasete gore oy verse akp on kere secim kaybederdi. ekmek cikmaz size buradan
  • troller fenerbahçe - trabzonspor olayları üzerinden saldırıya geçmiş. *

bir fenerbahçeli olarak kendisine tam olarak güveniyor olmasam da elbette oyumu kendisine vereceğim çünkü önümüzdeki 5 senede kanal istanbul gibi ekosistem katili bir projenin yapılmasını, belediye gelirlerinin militan yetiştiren, çocuk istismar eden, vatan haini oluşumlara gitmesini, şehrimde siyasal islamın bana daha hızlandırılmış bir şekilde dayatılmasını istemiyorum. kendisinin fanı değilim ama bunlar benim için çıkış noktası bile şaibeli olan, kışkırtılmış taraftar kavgalarından çok daha önemli kriterler.

salak olmayın, gaza gelmeyin.
  • zamanında fenerbahçe'ye çekilen operasyonu savunmuş zat. oy verip vermemek size kalmış vallahi. gerçi istanbul'da yaşayan renktaşlarımı da anlıyorum. akp zaten azılı fenerbahçe düşmanı. trabzonspor'un şampiyonluğunda neredeyse tüm kabine oradaydı kutlama için. kaldı ki fetö kumpası akp döneminde oldu ve kadrolarıyla savundular bunu.

ekrem de fenerbahçe'den nefret ediyor. hatta kulübü ziyaret ederken takımımıza küfür eden trabzonlu yazarların kitaplarını hediye edecek kadar nefret dolu. chp'de bir kadın vardı avukat. şükrü saraçoğlu stadyumunu yıktıracağım filan diyordu. neymiş, trafik kötü oluyormuş stat yüzünden.

zafer partisi adayı azmi başkan olabilir. ama bilin bakalım o nereli? trabzon of. hahahahaha. gerçi azmi başkan kendisini daha çok istanbullu gören birisi. neyse ya kafanıza göre takılın işte. istanbul'da yaşasam dünkü maçtan sonra sandığa gitmezdim. o kadar sinirliyim ki üyesi olduğum zafer partisi'nin adayı azmi başkana bile sırf trabzonlu olduğum için oy vermezdim.
  • o kadar sinirliyim ki buraya zafer partili olduğumu yazmalıyım ve zafer partili olmama rağmen ekrem'e oy vermeyeceğimi belirtmeliyim ki ona oy verecek olanlar bile benim ne kadar sinirli olduğumu anlayıp ona oy vermesinler. çok sinirliyim ve zafer partiliyim. ayrıca trabzonspor taraftarıyım ve trabzonluyum ama buna rağmen oy vermeyeceğim. zafer partiliyim demiş miydim?
45 entry daha
hesabın var mı? giriş yap