34270 entry daha
 • bakın chp li arkadaşlar. her yazdiğimizi kötüye yorup küfür kıyamet moduna geçmeyin. bunu bir dost olmasa da görmüş geçirmiş bir abi nasihati kabul edin. sizi temin ederim ki bu tip kk den bile daha tırt bir tip. sizin sorununuz adamlık ve liderlik çıtanızın çok düşük olması. can havliyle sağa sola " yeni lider, yeni başkan bulmalıyız " diye saldırmayın. dede zaten dizayn ettiği partiyi bırakıp gitmeyecek. ama ha dersiniz ki illa degiştirecegiz biraz etrafa bakının be kardeşim. kadıköyde gezsen bundan 10 gömlek iyi 10 tane bürokrata rastlarsın. demedi demeyin. buna partiyi emanet edip bir 10 senenizi daha yemeyin.
 • o gün meral aksener isaret ettiginde, atesten gömlegi giymedi, sorumlulugu alamadi, halki dinlemedi. „genel baskanimizin arkasindayiz“ peki. bugün de anlasilan genel baskaninin arkasinda ve yine sorumluluk alip kilicdaroglu'nu istifaya davet edemiyor. siyasi kariyerini genel baskaninin arkasinda beklesin. tarih cesurlari yazar.
  siyasi yasak getirilmese de yerel secimlerde kaybedecek baskandir. muhtemelen mehmet tevfik göksu'ya yenilecek ve azalarak bitecektir.
 • üsküdar cekmekoy metro hattinda sürekli ariza oluyor.
  bugün okullarda sinav haftası herkes yollarda perişan.
 • üsküdar cekmekoy metro hattinda sürekli ariza oluyor.
  bugün okullarda sinav haftası herkes yollarda perişan.
  başkan bey metrolar dökülüyor ayda bir iki kere ariza oluyor. yok mudur bir caresi
 • baba sizin genel kurulunuz bizi ilgilendirmiyor. bugün bu adama posta koymazsan seni chp kurtarır ne de istanbullu seçmenler. ben sizi seviyorum dost acı söyler. dizide batırdı ülkeyle birlikte.

  hadi eko başkan. hadi. z partisi kursam yüzde 30 sadece sen alırsın. o adam chp ile 17 alan adamdı. parti kursa 0.5 alamazdı ölç hiç harekete geç. devletten gelme adamlar siyaseti beceremiyor 2 kere 2 4.
 • kendisine dikkat etmesi gereken belediye başkanı. kk ayağını kaydırmak veya imajını çizdirmek için her şeyi yapabilecek tıynete sahip. kk chp genel başkanlığını ekrem beye teklif etse bile ekrem beyin çekinceli olması lazım. “bunda bir bit yeniği olabilir” demesi lazım. ekrem beyin yapabileceği en doğru hareket chp’den ayrılması olur kanımca.
 • chp'den ayrılıp iyip'te birleşin işte. ama meral akşener de ayrılsın. eskimemiş tüm muhalif yüzler iyip'te birleşsin, bıraksınlar chp'yi canan, sezgin ve kemal'e.
 • chp'de parti içerisinde o kadar kemikleşmiş bir kitle var ki bunlarla mücadele ederken uzun zaman kaybeder. ayrıca anadolu'daki chp üzerindeki olumsuz imajı silmesi çok zaman alır. yeni parti kurarsa bu kez de partinin teşkilatlanması uzun sürecektir. bunlar yerine ne vasfı olduğunu bilmediğimiz gültekin uysal yerine demokrat parti'nin başına geçse çok daha akıllıca olurdu. demokrat parti yöneticilerinde biraz akıl varsa imamoğlu'nu partinin başına geçmesi için davet ederdim.

  türkiye'de merkez sağ eksikliği var. demokrat parti de merkez sağın doğduğu parti. imamoğlu da sağ siyaset profiline uygun birisi. kılıçdaroğlu hala genel başkanlığı bırakmıyorsa buna isyan ederek chp'den ayrılıp demokrat parti başına geçmesi, zamanında chp'den ihraç edilip demokrat partiyi kuran adnan menderes ile özdeşleştirilecektir. bu sayede yeni ve genç bir lider imajıyla farklı kesimden kitleleri yanına çekebilir. ayrıca demokrat parti'nin ve sağ siyasetin anadolu'daki olumlu imajını da yanına almış olur. chp'den yanında gelecek vekillerle mecliste grup da kurabilir. devamında millet ittifakından ayrılıp iyi parti ve zafer partisi ile de yeni bir ittifak kurulabilir.
 • bundan olmaz abilerim, kardeşlerim, ablalarım! bu adam bu seçimlerde kendini bitirdi. yalan ile dolan ile hdp ile kolkola ile bu ülkede bir zikkim yapamazsın!
 • chp başkanlığı için beni gram heyecanlandırmayan adam. akp nefreti yüzünden değil kendi doğal akışı içerisinde 'işte bu' denilebilecek biri lazım. o da imamoğlu değil.

  chp'nin başına geçse de ki kk bırakmaz asla, chp hakkındaki fikirlerim değişmeyecek. adam gibi biri gelmediği sürece bırakın chp'ye oy vermeyi etimle kemiğimle chp'ye karşı savaşıcam. rezillikleriniz yetti artık.

  biz zafer partisinden devam.
51 entry daha
hesabın var mı? giriş yap