• başka coğrafyalardan bile, kargo aracılığıyla, hayallerimi gerçeğe dönüştüren dostum. "şunu istanbulda aradım bulamadım", " aa o filmi bulamadım" cümlelerine, bir kargoyla cevap verip, neşeme neşe katandır. ne kadar çizdiğim resimlerle uğraşsa da bitanedir, kendisine mavi saçlı clementine aradığımdır*.
  • nick altıma gayet düz bir şekilde, "eski sözlük takipçisi yeni sözlük yazarı insan kişi. ayrıca siyah motoru ve siyah kaskı var." yazan über şahsiyettir. ayrıca kendisine buradan aynı düzlükte seslenmek istediğim yazardır.
    "eski bekar yeni evli, çok cici bir eşi olan insan kişidir. ayrıca aynı şirinlikte bir göbeği var"
  • bana çok güzel bir doğum günü hediyesi vermesine karşın, benim sadece sımsıkı sarılarak doğum gününü kutlayabildiğim muhteşem adam. şirincede meyve şarapları içinde bolbol kulaklarını çınlattığımız, yeni yaşında dilediği ne varsa gerçekleşmesini istediğim. nice filmlere, nice kahkaha dolu sohbetlere, ve harika müzikler eşliğinde içilen nice şaraplara..

"insan kimi seviyorsa onunla eşittir*"
  • arkadaşımın arkadaşı arkadaşımdır diyerek arkadaşımın sevgilisi sevgilimdir demek istemediğim insan. o yüzden sevgilimin arkadaşının sevgilisi arkadaşımdır kısmını değerlendirmek istiyorum bu önermeler bütünün. öyle bir insan yani.
  • istediği kadar okült cevaplar hazırlasın, düşüncelerdeki boşlukları tamamlama konusundaki üstün (!) performansımla yine olsa yine kitleyeceğim insandır. beraber nada shotlar içilesi, o bar senin bu bar benim gezilesidir.
  • yeni bir altinci nesil yazar.
  • sevgilisi tarafından evde çim adam şeklinde bakılan kişi, kurum vs...
  • koc universitesi kamp06'ya katilmis, bi suru esantiyonla sevdicegi jabress de veldrin kisini mutlu etmis iri kemikli* adam*
  • 2 saatinizi harcasanız dahi girdiği entryleri anca okuyabileceğiniz.msn zirvelerinde her söylediği yemek adıyla (bkz: midye tava),(bkz: profiterol) algı düzeyimi sıfıra indiren,müzik tutkunu yazar.
  • rakı masamda yeri rakıdan bile öncedir. o derece.
hesabın var mı? giriş yap