• ponçik kalbi kırılmıştır
  • reddedildiği için değil seni reddedileceğini bilip konuştuğu için aslında utandığı içinde değil yazını okuyup reddedildiğine şükür edicektir . çocukça bir davranıştır aslında evet saygısızlık oluyorsa o başka tabii benim anladığım senin aslında ufak duyguları boş sayman gibi geldi kimsenin duygusunu konuşmaya gerek olduğunu düşünen birisi değilim düşünmenizede gerek yok başınıza gelince anlarsınız
  • istiyorsunuzki reddetiginiz erkek hayatinizdan hic cikmasin, onu her gordugunuzde ozguveniniz artsin. daha ne yapsin adam ? karariniza saygi duyup hayatindan cikarmis sizi iste, siz de adamin bu kararina saygi gosterin ve daha cok kuculmeden susun lutfen !

düzenleme sebebim : sayın hemcinslerim bu ve bunun gibi kadınlara lütfen prim vermeyin. bu kişilere takılıp kalmayın. dışarıda sizin sevginizi ve saygınızı hak eden çok sayıda güzel kalpli hanımlar var. lütfen tüm sevginizi bu güzel kalpli kişilere gösterin.
  • bu adamı eleştiren ağır ilgi budalasıdır. bunu yapan adam da kalitelidir. ne yapsın adam ya? diğer hayvan oğlu hayvanlar gibi başınıza bela mı olsun? oradan-buradan karşınıza mı çıksın? ya benimsin ya toprağın diyen öküz oğlu öküz kırolar gibi sizi rahatsız mı etsin? sizi cadde-cadde, sokak-sokak takip mi etsin? sürekli sizi arayıp, aptal aptal mesajlar yazıp, huzurunuzu mu kaçırsın? birisini reddediyorsanız; ondan hoşlanmıyorsunuz demektir. hoşlanmadığınız bir kişinin sizin etrafınızda olmasını, sizinle konuşmasını istemezsiniz. ciddi söylüyorum sizler ne istediğini bilmeyen, karakteri oturmamış bir yığın aptalsınız. istiyorsunuz ki peşinizden koşsun, yalvarsın yakarsın.

var ama bunun gibiler. ben ilişki istemem der, arkanıza dahi bakmadan çekip gidersiniz, aradan birkaç gün geçer "hayırsız, hiç aramıyorsun, sormuyorsun :)","biraz daha uğraşsaydın olurdu :)" gibi mesaj atarlar. yüzsüzler.

bakın bir erkek olarak diyorum; siz "hayır" dedikten sonra; karşınıza çıkmayan, sizi rahatsız etmeyen adam, iyi adamdır.

edit: sayın arkadaşlarım; bu tür eleştirileri cinsiyetçilik olarak ele alıyorsunuz ve cinsiyetçilik gibi bir durumun ciddiyetini mahvediyorsunuz. burada aptal dediklerim; bu adamı eleştirenlerdir. erkek ya da kadın fark etmez. ayrıca toplumdan izole olarak yaşayanlar; lütfen bunu eleştirmeye kalkmasın. yukarıda yazdığım davranışları sergileyen, laftan, sözden anlamayan adamlar var bu ülkede. sizin başınıza böyle saplantılı aşık, kırolar denk gelmediyse ne mutlu size. daha bugün sevgililik teklifini reddeden kadını öldüren adam haberini okudum. tanışma teklifini reddeden kadını bıçaklayan, darp eden adamların haberlerini hatırlıyorum. yaşadığınız topluma bu kadar yabancılaşmayın.

edit 2: bak özel mesaja bak ya. benim entryimden "bizim, bunları size yapmadığımıza şükredin" mesajını çıkaran, benim bu davranışları sergileyecek potansiyel taşıdığımı söyleyen kişi en hafif tabiriyle şeref yoksunudur. o bağnaz zihniyetiniz ve taktığınız at gözlükleri yüzünden konuyu başka yerlere çekiyorsunuz, çekmeyin. ne demek istediğimi anlayan anladı.
  • adamın ne yapmasını bekliyordunuz? size yalvarmasını falan mı? hayatından komple çıkarıp önüne bakacak elbette.
  • ilgi arsızı kadına bir örnek bu işte.

adam sana teklif etmiş, sende reddetmişsin gayet normal bunlar.

adam belki seni telefonu eline her aldığında görmek istemiyor? hayatından silmek ve içindeki sana beslediği duyguları tetiklemeyi önlüyor?

siz istiyorsunuz ki red etsemde peşimdem koşsun ilgi duysun ki egomu okşayabileyim.

he amk ilgi arsızları.
  • aha kezban diyince laf söylüyorsunuz ne güzel örnek değil mi?kezbanların en belirgin üç özelliğinden biri şekil a’da görülüyor.tamam ömür boyu o adam seni isteyecek,seni unutamayacak zaten tüm erkekler senin peşinde seni istiyor.
  • iyi yapmış, güzel yapmış er kişidir. uydu erkek, meriç olmamak için gereğini yerine getirip vakit kaybı yaşamak istememenin neresi kötü?
    kadınlar şunu anlayın bir erkek size o gözle baktıysa iki yol vardır, ya çift olacaksınız ya da hiçbir şey. neymiş arkadaş olalım :) ee adam arkadaş olmak için gelmedi ki.
  • akıllı erkektir.

istemiyorsa ne yapacak peşinde pervane olup maymunmu olacak?herkesin alternatifi var o olmazsa başkasıyla şansını dener.dunya sizin etrafınızda dönmüyor!!
  • çok üzen harekettir, belki sonradan bir iki terfi alıp, bir anda hayallerin erkegine evrilebilecek erkegin, rahatsız etmeden, ama her an uzandıgında elde edebilecegin kadar yakın olması, planları tutmayan kadınlar için b planı niteligini koruması şarttır.
hesabın var mı? giriş yap