• 1994 te lise yıllarında keşfettiğimizde çüş yani slayer..ne bu ya dediğimiz , aşmış , coşmuş albüm..bir eşi benzeri gelmedi , gelemezde..
  • en hizli trash metaller albumlerinden, slayer'in 3 buyuk albumunden bir tanesi. giris sarkisi angel of death, albumunden beklentiyi ilk dakikadan en yuksege cekiyor, sarkinin hiziysa album bitene kadar kendinden taviz vermiyor. slayer'i kaliteli bir trash metal grubundan bir ekole ceviren albumdur.
    albumun enleri olarak angel of death, raining blood, criminally insane denilebilir.
  • (bkz: #27219529)
  • seveninin asiri sevdigi xmas lara evi isiklandirdigi cita tempolu hayvan oglu hayvan albumdur, 170 bmp lere varan temposuna ragmen melodiktir, bunu taklit etmeyi calisanlar kor oldu misal..

manyaklar degisik oluyor, ahanda birisi;
    http://www.youtube.com/watch?v=hfji7gt1fvi
  • ing. kan saltanatı.
  • bu albümü dinlediğimde şöyle bir hisse kapılıyorum;

sanki bu adamlar studyoya gizlice girmişler ve sürekli birbirlerine ''hadi amk adam gelecek şimdi hadi çal çal hızlı hadi'' deyip durmuşlar.
  • bana "thrash metal nedir baba?" diye soran oğluma "al bakalım kerata, thrash metal budur" diyerek gönül rahatlığıyla verebileceğim/vereceğim kanımca açık ara en iyi slayer albümüdür.
    sonra onu davulcu yapıp bonservisinden para kazanacağım, emekliliğim rahat geçecek.
    ben uzun süredir bunu düşlüyorum lan.
  • metal müzik dünyasında hız, şiddet ve yıkıcılığa dair müzikal betimlemelerin referans noktası olan albüm.

örneğin marduk panzer division marduk albümü için black metalin reign in blood'ı demiştir. doğru demiştir. reign in blood dünyada ekstrem müzikteki en üst sınırların tanımlayıcı albümüdür. en hızlı albüme "türünün reing in blood'ı" denir. veya bir grup muhteşem bir albüm yaptıysa o albüm o grubun reign in blood'ı olarak tanımlanır.

albümün dünya üzerinde durduğu nokta budur; net olarak her ilgileneni saygu duruşuna geçirir. dünya üzerinde daha hızlı albümler varsa da aslında yoktur; herkes bilir ki bu dünyada yapılabilecek en muhteşem albüm reign in blood'dır. bir de bu psikoloji ile 1986 yılını hayal edin. o yıllarda sokak bebesi iken biz, adamlar metal müziğin tarihini yazıyordu. her bir enstrumanı acayip derecede güçlü çalınmış bir albümdür bu albüm, 28 yıl önce gelinmiş son noktadır, en üst noktadır.
  • allah emeği geçen herkesten razı olsun. özellikle de merhuma ayrı bir parantez açmak gerekiyor. yüce mevlam bu albümün hatrına jeff hanneman'ı cennetinin en güzel köşesine koyacaktır şüphesiz.

http://bukitapokitap.files.wordpress.com/…al7wx.jpg
  • regl in blood okudum. sesli güldüm
hesabın var mı? giriş yap