şükela:  tümü | son 24 saat
 • basketbolcu için (bkz: ricard rubio)
 • ricard rubio isimli basketbolcunun daha çok bilinen ismi ve bu isimden kaynaklanan nickimdir.
 • dokuzuncu nesil sabirtasi yazar.
  (bkz: hoşgelmiş)
 • 1000. entrym sen ol istedim dasasdhajda. evet bu entry ile sözlükte 1000 entry yapmış olan nick. yazar değil lan nick işte bildiğin. o mu yazıyo sanki ben yazıyom.

  edit: tamam 1001 olmuş ben de siz söyleyince farkettim ama şunu da farkettim demek ki sözlükte ufak bir hata yapsam herkes mesaj atıyormuş.
 • bir basketbolcunun ismini sözlük rumuzu olarak tayin etmenin dezavantajlarından muzdarip sözlük yazarı.
 • sezonun üçüncü triple-double'sını yapmıştır la lakers karşısında. (12 sa 14 as 10 rib)

  sezonun ilki için (bkz: nicolas batum/#38057149)
  sezonun ikincisi için (bkz: stephen curry/#38098604)
 • nba'de oyun zekası lebron james ile birlikte en yüksek oyuncu.

  istikrarlı üçlüğü olmaması ve savunmadaki yetersizliği ayrıca ağır ayakları eskiler elbette.

  ama dunn ve lavine ile birlikte minnesota 1-2 numarasını uzun yıllar götürebilir. çünkü onda tam bir avrupalı zekası var. zaten bu zekanın çeyreği lavine'de olsa şuan çok başka bir boyutta olurdu.

  minnesota'nın bu sezon ki başarısızlığında rubio'nun etkisi olduğunu düşünmüyorum. takımınızda rubio varsa göndermek istemezsiniz. rubio'nun oyun zekası ve takımı yönetmesi teodosic ve theo papaloukas'dan eksik değil. herkeste sayı atmamalı zaten bir takımda.

  bence sorun wiggins'de aranmalı. minnesota'nın adam olması için wiggins veya lavine ikilisinden birinin gönderilmesi gerektiği düşüncesndeyim.

  rubio dunn ikilisi 1-2 oynadığında hem takımın basketbol zeka seviyesi yükselecek hemde daha başarılı olacaktır zannımca.
 • minnesota'nın en gereksiz oyun kuramayan oyun kurucusu. her maç takımın içine sıçıyor ama bugünkine denk geldim. lakers minnesota maçında minnesota son 27 saniye ye 2 sayı önde giriyor. gerizekalı rubio ise 24 saniye hücum süresinin dolmasına 8 saniye kala atış kullanıyor. tabiki maç boyu 10 da 1 ile oynamış rubio o atışı sokabilir mi tabi ki sokamaz. o pozisyonun dönüşünde lakers 11 saniye hücum süresinin kalan 4 saniyesinde atış yapıyor top girmiyor top tekrar lakers'ın elinde kalıyor ve 3 sayılık basket. sonuç olarak oyun kurucu denen ricky rubio'nun beyinsizliklerini buradan yazsak amerika'ya yol olur. kısaca bu adam yüzünden wiggins ve towns'a yazık oluyor.
 • 2016-17 sezonuna kötü başlamasına rağmen son maçlarda kariyerinin en çok sayı attığı dönemini yaşayan basketbolcu. gelecek sezon için umut verse de dunn'ın pek hazır olmayışıyla minnesota yine oyun kurucu pozisyonunda sıkıntı yaşayabilir.
hesabın var mı? giriş yap