• 1 tane magnum alması gerekirken 11 tane meybuz alan ali koç'un yeni hezeyanı.
  • halı sahadan hallice iskoç liginde bile 44 maçta 3 gol atabilmiş kanat forvet hayırlı olsun.

yine mükemmel bir yoğurt yeme şekli.
  • fenerbahçe taraftarı tarafından ısrarla "yokmuş" gibi muamele edilen futbolcu.

gençler kendinize gelin! bu adama takım yılda 2 milyon küsür euro ücret verecek, yedek kulübesi için mi? farklı ülkelerde oynamış, mütevazi takımıyla europa league finali görmüş, hemde o takımın kilit adamlarından olmuş birinden bahsediyoruz. bizim tivitır ergeninden hallice taraftar beğenmiyor, ideal 11 de rotasyona zor zahmet yazıyor amk...

kanatlardan birinde, bir aksilik olmazsa ryan kent başlayacaktır, oynadıkça da taraftara kendini sevdirecektir. al bunu kaydet, zamanı gelince hatırlatacağım.

tutturmuşsunuz zaha da zaha amk. hayatında düşme hattının az üstünden başka yerde oynamayan adamı almadı kulüp diye 3 gündür yangına çevirdiniz ortamı. az bi sakin ya.
  • adı ilk anılmaya başlandığında futbolla yatıp kalkan fanatik rangers taraftarı k. irlandalı bir arkadaşıma sordum. (rangers fanatiği irlandalı ne alaka demeyin. ben de bilmiyorum)

kent ile ilgili yorumu şu:

• takımdaki 3-4 kaliteli oyuncudan biri. giderse üzülürüm dedi.
    • bu sezon vasat oynamış ama önceki sezonlarda taraftarı kendine aşık etmiş.
    • premier league top 5 takımların oyuncusu değil ama geri kalan tüm ekiplerde banko oynar.
    • yetenekli bir oyuncu ama mevcut takıma seviye falan atlatmaz. skor katkısı benzer olur.

benim yorumum da şu: geçen sene watford'la ligden düşen king için "tüm sezon toplamda 33 gol atmış takımda 5 gol 3 asist üretmiş. allah bereket versin" demiştim ama kent zaten kendi liginin dominant takımından geliyor. en güçlü takımda bile ürettiği skor belli. rossi, king ve lincoln gidecekse iyi bir rotasyon oyuncusu olur sadece. yoksa 40 maçta 3 gol atan sol ön oyuncusuyla iskelet kadroyu kurmaya çalışıyorsan hayırlı işler fenerbahçe, yapıcağın işi sikim ali koç demek istiyorum.

edit: eğer bir visca, bir ghezzal, bir nwakaeme etkisi yapmayacaksa fenerbahçe'nin orada oyuncuya ihtiyacı yok. zaten ali koç'un sıkıntısı bu. yani şimdi formda bir king, formda bir rossi, formda bir irfan, formda bir lincoln, hepsi üç aşağı beş yukarı aynı işi görür. kent kötü demiyorum. muhtemelen bunların da bir tık üstünde ama yani tolga ciğerci'den başlayan serüven bitmedi bitemedi. hacı zaha'yı alıyorsan al, almıyorsan yeter amk. sonra kaleci alacak paran kalmıyor. eskiden takım vasat kaynıyordu. şimdi vasatın bi tık üstü kaynıyor. şunu anlatamadık pezevenge ya. şimdi mesela gider altay'ı satar yerine böyle bi tık iyisini alır. bütün taraftara saç baş yoldurur. konu nerden nereye geldi gene. giresun'a evinde yenilmiş serdar ali çelikler gibi koltuğumda bacak titretiyorum amk.
  • yine tanınmamış bir futbolcu getirdi ali koç. 2.rossi olur en fazla. adamın transferine jesus onay vermiş ama jesus gidiyor yeni hoca oynatmayacak belki de. hoca gelmeden transfer yapan ali koç' u tebrik ederim bu yolda yürü reis
  • (bkz: ferdi kadıoğlu)'nu bozdurduk anlaşılan. 20'lik ferdi' yi 20 tane 1'lik topçuya çevireceğiz.
  • adini ilk defa duydum, o yüzden fifa ve fm profillerine baktim.

tek diyecegim en sonunda hizli kanat transferi yapilmis. yillardir 100 metreyi 20 saniyede kosan orta sahadan devsirme kanat oyuncusu tatavasina alistirildi bu takim. irfan can mi dersin mert hakan yandas mi dersin mehmet ekici, ozan tufan, alper potuk, max kruse, aatif say say bitmez bir cirpida aklima gelenler bunlar.

sanki premier lig burasi, getir bir tane fisek kanat yuvarla önüne bitti gitti, bu kadar bu lig. güzel transfer.

tek itirazim yeni hoca bellidir insallah, haberi de vardir bu transferden...
  • 3 maç oynayıp 10 maç topal gezen joshua king’e güvenen kafanızı s2m. okan burukun +30 kg fazlası olan ndombeleye şans verdiğinin yarısını bu adama vermedik .
  • ismi, sezonun 2. yarısı için tff'ye bildirilmemiş kanat oyuncusu. 11 şubat 2024 fenerbahçe alanyaspor maçında kurtarıcı olarak oyuna sokulmuştu. fenerbahçe'nin nasıl yönetildiğini buradan görebilirsiniz. kulüp değil resmen dingonun ahırı.
  • "bu adami suana kadar duymamis olan futboldan anlamiyordur, mactan maca kendi takimin maclarini izliyordur, baska bir sey dusunemiyorum."

siz nasıl iskoç ligi oyuncusunu bilemezsiniz cahiller. adam koskoca iskoç ligi oyuncusu, iskoç ligini takip etmeyen de ben futboldan anlıyorum demesin.
hesabın var mı? giriş yap