• uluslararası ortamlara girdiğimde ağzımdan çıkan ilk cümle, kim ak kim kara belli olsun en baştan, dostumuzu düsmanımızı görelim. diger türklerle lobi başlatırım hemen.
  • var aq diye cevap veririm ben hep.
    genelde oyunda karşılaşırım bu soru ile.
  • asla eskimeyecek sorulardan bir tanesi.
  • umarım yoktur diye medet umularak kurulan acınası cümle. genellikle oyunlarda kullanılır. oyunlardaki tr serverları dışındaki hemen hemen her serverda kullanılabilir. cevaben "heralde lan ya**ağım", "evet pampa", "burdayım babuş", türk gücü s*ker" v.b. okumak mümkündür. bunlardan herhangi birini hatta herhangi bir şekilde türkçe cevap duyuyorsanız kaçmanız gerekir zira tr serverından kaçma sebebiniz bunlardır.
  • genelde oyun chatinde ilk yazdığım şey . sonrasında oyuncu listesinden isimlere ve pinge bakıyorum eğer cevap vermeyen bir türk görürsem " niye cevap vermiyosun -kullanıcı adı- a***na goyim " diyip serverden çıkıyorum .
  • bu soruya cevap vermemek için nick olarak yabancı isim koyarım. bizim türkler oyun içi tüm planlarını ve nerde olduklarını anlatır ben de bunları avlarım. düşmana güven veren rakiplerim var sağ olsunlar.
  • (bkz: online oyunlarda türklerin istenmemesi)

oyununu oyna çık işte ne yapacaksın nikahına mı alacaksın adamı da milletini soruyorsun.
  • oyunun mahvolduğu an. türk olmasından değil tabii ki ama bunu yazan türk oyuncu profilinden cenabı allah hepimizi korusun.
  • general chat'e bunu yazan ve yanıt verenleri tek tek tespit edip engelleyerek ve bunlardan uzak durarak kafanız daha rahat oyun oynayabilirsiniz.
  • son 20 senedir oyun oynarım 20 senedir değişmeyen tek şey bu soru
hesabın var mı? giriş yap