• izahı olmayanın mizahı olur diyen saadetliler yine yapıştırmışlar reklamı.

alışverişin zam anı diyerek 14.60 enflasyon iddia edenlere voleyi bir güzel çakmışlar.

kaçırılmaz fırsatlar #zammarkette
  • komik mi lan bu.

ahahahahah sesli güldüm amk. ama yine anlamayacaklar. bence o yağ şişelerini alıp....
    belki bir ihtimal o zaman.
  • tebrik ediyorum en son bu şekilde bilale anlatır gibi anlatan kişi muharrem ince idi meydanlarda halka seslenirken eline 2 tane bidon almıştı biri büyük biri küçük ve halka demiştiki bak güzel kardeşim sen eskiden 50 tl benzine bu büyük bidonu dolduruyordun artık bu küçük bidonu zor dolduruyorsun demişti. bu şekilde chp bin 40 yıldan beri geçemediği %30 oy barajını geçmesini sağlamıştı. saadet partisine tebrikler ekipleri iyi iş çıkarmış. temel dede sanırım z ve y kuşağına hitap etmesi gerektiğini biliyor
  • twitter’da günün konusu olup da bu mecrada konu olmamasının sebebi; videoyu saadet partisinin yapmış olmasıdır. chp yapmış olsaydı buralar yıkılıyordu şuan, işte chp zihniyeti böyledir dostlar kendinden olmayanı çok güzel bir iş olsa bile beğenmez ötekileştirir.
    tanım: saadet partisinin enflasyonu düşük açıklayanlara kol böreğini yedirdiği videodur, karşı tarafta bir etki yaratacağını pek zannetmiyorum ancak halkın bazı şeyleri anlamasına umarım yardımcı olur.
  • keşke diğer partiler de yapsa böyle güzel içerikler dediğim durumdur.
  • defalarca çok ince görmüş, güldüren reklam.
  • güzel ve basit bir çalışma.
  • daha iyi, daha kolay anlatılamazdı dedirten video.

yine de anlamayacak olan bir dev kitle var tabi. onlara nasıl anlatılır bilemiyorum altan.
  • kaliteli mizah olmuş. ama güleriz ağlanacak halimize..
hesabın var mı? giriş yap