• kalp kalp kalp *n
    muck muck muck *n
  • 22 tane ilkokul öğrencisi annesinden oluşabilir. ödevler, okul duyuruları, hasta olan çocuklara geçmiş olsun mesajları, öpücükler, kalpler havada uçuşur. okulda unutulan ödevler, kitaplar için çok faydalı ama. ödev olan sayfaların fotoğraflarına ulaşmak için süper.
  • (bkz: zion)
  • istemsiz üye yapıldığım gruplardan biri. hemcinslerimi kötülemek gibi olmasın da dır dır vır vır okumak zorunda kaldığım, bolca öpücük gülücük gördüğüm, toplu sevgili bulma duaları, ojeler, saç modelleri, bişi yazmayinca da tripler aman yarabbim. teknolojik dır dır. allahtan grubun mesajlarını sessize al gibi bir mod var. whatsapp iyi biri de çevresi kötü bence.
  • çok detay bilgi içerir.
    bazen konu bir markadaki indirim olabilir. bazen kayınvalideler. bazen kayınbabalar. bazen iş yerindeki diğer kadınlar. ama bunların toplamı olsa olsa %20. kadınlar yatak odalarını konuşur kendi aralarında,net. eşlerle bir araya gelinen ev ziyaretlerinde, aslında kadınlar tüm anlatılanları muhakkak 2. kez dinliyordur. ama öyle güzel rol yaparlar ki, bazen ben bile şaşırıyorum, ben bunu anlatmadım mı bunlara, bu neyin şaşkınlığı diye.*
  • hayatınıza birini sokmaya karar verdiğinizde böyle gruplara üye arkadaşlarınıza resminizi grupta yayınlamasını rica edin. gelen yorumları buraya yazmaya dağarcığınız yetmez.

tanım: genelde yemek tarifi ve koca karı ilaçları filan konuşulan gruplar.
  • toplu gruptan ayrılması için birkaç küçük soru yeterli olur.

http://i.imgur.com/cbm3lof.jpg
  • içlerinde gay erkeklerin de kendilerine yer edindikleri gruplardır. ofis dedikoduları, yeni manitaların ve alışverişlerin fotoğrafları paylaşılır.
  • sadece kadinlardan olusanina henüz denk gelmedim ama bir grup kadin ve bir erkek olan ofis grubumuz mevcut.
    bazen o tek erkek unutulup kadin muhabbetleri dönse de burada verilen örneklerle uzaktan yakindan alakasi yok.
    daha cok goy goy dönüyor.. neyseki windows7 32 bit ne oldugunu bilen hatunlardan olusuyor, kimsenin kacmasina gerek kalmiyor*.
  • gruptaki en az 2 kisinin kavgasina sahit olur. bir gun boyle bir grubu dizi izler gibi takip ettim yaw.
hesabın var mı? giriş yap