• artan fiyatlar hükümetin umurunda değil hatta işlerine geliyor. ne kadar yüksek fiyat o kadar yüksek kredi çekmek demek
  • bence herkesin en sinir olduğu şey kapatılsın, sonra hep beraber ülkenin göbeğinde toplanıp ıssızlıkta birbirimize şarkılar söyleyelim.
  • fiyatların daha da artmasına ve insanların hepten emlakçı ve galericilerin kucağına oturmasıyla sonuçlanacaktır.
  • bence satışları durdurun bu şekilde fiyat artışından kurtulmuş oluruz!
  • fiyat artışlarının suçlusunun bir site olduğunu sanan aptalların doluştuğu hashtag.

edit: imla
  • sorunun kaynağı sahibinden olmasada, enflasyonist ortamda enflasyonu daha da körükleyecek bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

kapatmaktansa fiyat güncellemesinin ne sıklıkla yapılabileceğini sınırlandırmak mantıklı olabilir.
  • rakip sitelerin pazarladığı bir iş olduğu çok belli olan garip istek.

bir tane kırmızı site var yıllardır 2-3 kere isim değiştirdi, şekil değiştirdi, slogan değiştirdi yine de sarı siteyi yakalayamadı.

konuya dönersek, yapılacak pek bir şey yok. bu tip siteler ev fiyatlarını yukarı çeker mi ? bence çeker ama emlakçılardan daha fazla çekemez.

bu sitelerin var olmadığı dönemde gazete ilanları verilirdi. yine bir takım rakamlar yazılırdı fakat iş sonuçlanmaya varırken fiyatlar mutlaka değişirdi.

sarı veya kırmızı siteler de yazılan rakamlar en az %20, ortalama %30-40 daha fazla. özellikle araçlarda daha çok göze batıyor
  • ben denetlenmesinden yanayım. sadece bu sari sitenin değil emlakçıyım kisvesiyle spekülatör davranan, piyasayı kafasına göre dinamitleyen emlakçıların da çok katı biçimde denetlenmesini istiyorum. liberal masallara karnım tok. nedenini de buyurun görsellerle sunayım.görsel
    görsel
    görsel

kimse bu sözde emlakçıya “15 nisan akşamı ülkemizde ne yaşandı da 1milyon350bin lira olan kaba inşaat halindeki yapının fiyatını 2milyon liraya çıkarma gereği gördün?” diye sormayacaksa bize her şeyi müstahak görürler!
hesabın var mı? giriş yap