• yagli gures teklifimi kabul etmeyen adam. ben anlamam garda$im oyle samuray picagi falan :)
  • le coq sportif entry siyle beni cıldırtan, deli eden user.. tanimiom ama :)
  • özleten dost...
  • patatesli traktör lastiğidir kendisi. evet kesinlikle öyle!!
  • susayacı kim dom famularo kim. davul a takla attırır bu şahıs dediğim 25 lik bateri üstadı.
    (bkz: sensei)
  • bu adamla takılmak zevkli çünkü komik... bu adamla brutal vokalde şarkı sölemek zevkli çünkü güzel çalıyo, bu adamla tartışmak zevkli çünkü mantıklı sebeplerle karşınıza çıkıyo, bu adamla su savaşı yapmak çok zevkli çünkü ıslattığında aldığı zevk kadar kadar ıslatıldığındada alıyor.. bi falsosu var vejeteryan... e bir veteriner'den ne bekliyebilirsinizki daha... her zirvede her yerde görmek isterim kendisini... saygılar...
  • bileydim vejeteryan ya da veteriner olduğunu kendisi için daha çok sebze ve ot abartması yapacağım, sadece patates kızartması ile yetinmek zorunda kalan, caizdir diyip bir tek yumurta yiyen, kızıma damat bulucak olan, ben de ona kız bulayım da adaylara dağıtayım diye mi bilmem ( belki de unutmuştur o kargaşa da) birsürü vesikalığını masamda bırakan, partinin kulak tadı için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan setini ve güzel cdlerini sırtlanıp gelen frp sever , frp tanrısı.
  • moleküllerine atomlarına kadar eğlenme ve dansetme potansiyeline sahip, dansı ve şarkı söylemesi keyifle izlenen, bulaşıcı neşesi olan, bir barda anında bir organizasyonla kağıtlardan zar yaratıp, sen şusun, sen busun diyerek frp kurgulayabilen yaratıcı dost, öğrendik ki kızıllardan ve iqsu yüksek olanlardan hoşlanıyor. doğal kızıl mı yoksa yapay da olur mu bunu da öğrenip bayan suserleri bilgilendirmeye devam edeceğim. izlemeye devam edin.
  • çat orada* , çat burada* sözlük yazarı, pek yakında da almanyaya transfer ediyoruz kendisini, hepimiz övünebiliriz profesör bir arkadaşımız var diye. hatta övünmekle kalmayıp değerlendirebiliriz de... mesela ben girişimci ruhumla planlar kurdum şimdiden, ileride açacağım restoranda profesörden spesiyaller* satıcam, karı kırışıcaz onunla.çabuk gidip çabuk dönmesi dileğiyle*
  • hiperaktif otobur,kendisini seyrederken yoruldugum,entrylerini tekrar tekrar okudugum devinduyusal insan...benim gibi hantal ejderhalarin yetisemedigi kisi (davulculuguna da laf yok tabi)
hesabın var mı? giriş yap