• sakarya yenikent hastanesi acilinde yaşanan absürd maske tartışması

doktorlar neden istifa ediyor sorusunun cevabı niteliğinde bir video

her gün böylesi onlarca olay yaşanıyor nöbetlerde

edit: videodaki sabır abidesi hekimin ismi uzm.dr.olcay yeşil. kendisini bu engin sabrından dolayı kutluyorum

link

alternatif
  • yazıklar olsun ya. orası acil. kayıt yapan maskesiz kişilerin ses tonundan bile belli bir aciliyeti olmadığı. şov yapıyorlar, milletin sağlığını tehlikeye atıyorlar.
    allah yardımcısı olsun tüm hekimlerin. sen yıllarca oku, emek ver. ne saygınlığın kalsın, ne hayat kaliten. çok yazık.
  • maske ve aşı konusunda doktorlardan çok bildiğini iddia eden arkadaşların niye başka problemlerini aynı doktorlara çözdürmek istediğini anlayamadığım video. ayrıca videodaki hekimi sabrından dolayı tebrik ederim. tüm sağlık personeline bol sabırlar.
  • "maske işe yaramıyor, aşıyla çip takıyorlar" hay sokayım o kafaya, bu koftilere laf anlatmaya çalışanlara acıyorum.
  • doktor beyin sabrına hayran kaldım. kadının çevresindeki herkese sabırlar diliyorum.
  • covid 19 aşısını olmadım ve olmayacağım, normalde maske takmıyorum. ancak bir kuruma, işyerine, esnafa, bakkala vs. girdiğimde maskemi takıyorum, çünkü insanların düşüncelerine saygım var ve korkularını körüklemeyi doğru bulmuyorum. bence burada doktor sonuna kadar haklı ve hasta da bu olayı bilinçli olarak gündeme gelmek için yapmış.
  • bunun gibi hiçbir aciliyeti olmayan hastaların acillerde muayene olmasını sağlayan ve gereksiz yere hasta yükü oluşturup zaman ve güç kaybına sebebiyet veren sisteme enden boydan gireyim.

maske takmıyorummuş. doğal seleksiyona uğraman dileğiyle :)
  • bu nasıl bir sakinlikle beyaz kod vermek. gerçekten takdir edilesi.

doktoru, polisi tüm hastane kıza sakince laf anlatmaya çalışıyor ve kız olayı twittera taşıyıp hala haklı olduğunu iddia ediyor.

sakince yazmaya çalıştım.
  • doktorun sabrını ve iradeli duruşunu tebrik ediyorum.

bu gereksiz kadının ve annesinin basit şovuna alet olmamış. savcıyla konuştum diyor bir de haha ulan markete bile maskesiz giremiyorsun ne savcısından bahsediyorsun.
  • doktorun yerinde olsam alır acilde covid-19'lunun yanına sokarım.

ondan sonra isterse takmasın..
hesabın var mı? giriş yap