• düğün konvoyunda havaya pompalıyla sıkan magandayı paketleyen polislerin içimin yağlarını eriten görüntüleridir.

link
  • arabaların markası ve içinden çıkan tipler, lüks arabalar ve kekolar, barzolar, silahlar. helal olsun polis kardeşlerimize.

edit:aşağıda 'gelmiş hemen polise bişey olmazcılar' diye entry giren bi parisli var. komik parisli.

başlığa destek lütfen, başka bir maganda olayı, bir kadının canına malolan bu maganda şu an firari imiş (bkz: 18 ocak 2022 tarihli trafik cinayeti)
  • sancaktepe'de düğün konvoyunda ortaya çıkan magandaların sivil polis tarafından suç üstü yakalanması olayıdır.

1.link

2.link

içimin yağları eridi.

edit: haber linki
  • popescunun uefa penaltısı gibi sevindim.
  • konvoydan birisi kesin eniştesini arayıp teşkilatın harekete geçmesini istemiştir.bu arada malum kişi ile ya doğrudan ya da dolaylı yoldan tanıdıktır.
    bu tür adamlar hep onun kolunun kanadının altından çıkıyor.
    bu arada görevini düzgün bir şekilde yapan tüm polislerimizden de allah bir kez daha razı olsun.umarım bu olay neticesinde düzenleri bozulmaz.
    ayrıca bir polisimiz de ''yarak kafası''demiş ve hepimize tercüme olmuştur. umarım bu yarak kafalılar birbirlerinin götlerine girerler sadece

edit : lan oğlum neden saldırıyorsunuz.ben itle,çakalla boy boy resimleri olan mafya liderinden bahsettim.
  • ulan norveç ordusu o kadar silahla tatbikata gitmiyor yanına koyayım.

tanım : kolluk kuvvetlerinin görevini yapma hadisesidir.
  • yeni görev yeriniz şimdiden hayırlı olsun polis abiler. videodaki araçlara bakınca içimden geçen bu oldu...
  • aralarında başka bir konu vardır bunların, benim bildiğim polis anca şikayet olursa onda da yarım ağız müdahale eder böyle şeyler, bana kalsa karışmazdım da emir geldi mecburen geldik izlenimini beden diliyle karşı tarafa vermeye uğraşır. eğer gerçekten huzuru sağlamak için müdahale etmişlerse helal olsun.

edit: polisler terörle mücadeledenmiş, muhtemelen kendileri de düğün konvoyunun yolu kesmesinin oluşturduğu trafiğe takıldıkları için bunlara bilenmişler (iyi de olmuş) ama yolun karşı şeridinden geçiyor olsalar, trafiğe takılmasalar, yani kendileri rahatsız olmasa bu şekilde bir müdahale edeceklerini de sanmıyorum. yolunda giden bir polisin durup da bir suça müdahale ettiğini ben bugüne kadar görmedim. en fazla ekiplere söyler ilgilenin şunlarla der ama kendileri de yolu kesilenler arasında olunca orada zurnanın zırt dediği yer denk gelmiş düğün konvoycularına. ne yani devletin koca yolu defalarca kesildi hiç mi polis denk gelmedi? ama bu sefer hem de terörle mücadele ekipleri mağdur edilince yol kesenler yaş tahtaya basmışlar.
  • magandalıktan nefret ederim, düğün konvoyu ve silah da mide bulandırıcı.
    lakin "sus lan, yarak kafası, amına koyduğum" diyerek vatandaşa bağıran polis memuru içeren videodur.
  • yarın serbest kalacak 3-5 maganda görüntüsü.

ama yine de polislerin ellerine sağlık, güzel bir video.
hesabın var mı? giriş yap