• elma yıkıyorum sanarak cep telefonunu yıkamaya yeltenmek. allahtan son anda farkettim de olası bir faciayı engellemiş oldum.
  • balkonda gündüz vakti uzanmış film izliyorum, hangi film hatırlamıyorum; derken bir sahne geliyor, etraf karanlık, karakterle göz göze geliyorum, "hmm korkuyu, çaresizliği çok güzel yansıtmışlar" diye düşünüyorum ki göz göze geldiğim kişinin filmden bir karakter değil, ekrandaki yansımasına mal mal bakan ben olduğumu anlıyorum. allah belamı versin.
  • burcunun özelliklerini taşıdığına inanmak başlığını okuduktan sonraki 5 saniye, burcu kim lan, burcucum çok güzel çıkmışsındaki burcu mu acaba diye düşünmek.
  • arkadaslarla yemeğe gidilinicektir ve gidilmeden once rütin olan temizlik, kişisel bakım işleri yapılır işte duş almak, diş fircalamak, sacları taramak, parfüm vs vs. neyse banyo sirasinda etek tirasi olduktan sonra kaşıntı yapmasın die pudra surülür.soonra restoranda yemek yedikten sora tuvalet ihtiyaci icin wc'ye gidilir* ve kucuk babafingo cıkarılınca o da nasi alet bembeyaz olmustur tabi pudra doktugumu unuttum içten bi iki saniye noldu lan benim sikime öyle hayalet gibi, urologa mi gitsem vs denir ama cok gec olmadan olayin farkina varilir.
  • nargilenin komurunu degistirirken komurleri ahsap balkonun bi kenarina atmak.
  • laptop kapalıyken üstüne koca bir bardak su dökülür. kurdu seven kuzu içinden şıpır şıpır su damlayan makineyi dizinin üstüne koyar, power düğmesine bakar, aklından "şimdi buna basarsam makine yanar" diye geçirir ve o düğmeye basar.
  • ac2 oynamak icin bilgisayari yanina alip mouse'u unutmak. zaten hic benimsiyememistim kendisini.
    artik o salak bilgisayarin uzerindeki zimbirtidan yon veririm herhalde rasgele assassinate falan. cik cik cik. ben esas bilgisayara isinamadim o cok isindi ama nedense elim w tusundayken butun avcumu yakiyor ipne.
  • tuvalete girerken; kapıyı açmak için hamle yapıp, daha kapı açılmadan içeri girmeye çalışıp kapıya çakılmak.
  • ya daha geçen bunu pazarcının biriyle yaşadım. tabii saniyelik olduğu için çabuk topladım, evet.
    - selam abi ne kadar bunların tanesi.
    - 1.5 lira.
    - hıı. 3 tanesi 5 olur mu ya.
    - olur.
    - aa, olmaz olsun.
    hayır sen de desene bana valla kurtarmaz falan. pis herif ya. sonra vermedim tabii 5 lira. yani.
  • ısrarla üst üste aranan müşteri telefona cevap vermeyince sevgilimi arayayım diyorum, arıyorum. bir kaç çalmaya telefon açılıyor;

-efendim
    -alo, hüseyin beyle görş..asaskldjasl.. aşkım günaydın
    -kapat gerizekalı

sevgilimi aradığımı unutup hala hüseyin bey çıkacak beklentisi içine girmişim bi an. bu da böyle bir anımdır.
hesabın var mı? giriş yap