• tam bir 90'lar aşığı olarak çıkan hiçbir sanatçının veya şarkıcının sesinin olmadığını fark ettim. hiçbiri canlı söyleyemiyor. hepsi detone oldu.
    su an bi umit sayin iyi gidiyor. hazal'a daha sira gelmedi ama o detone olmaz sanmam.
  • 78. bölümde hazal bülbül gibi şakımış ve gitmiştir büyük ses vesselam.
  • 90'lar gecesi muhteşem olmuş lakin çocukluğumun ergenliğimin gencecik ünlülerini oldukça değişmiş ( bak yaşlanmış çökmüş falan demiyorum) görmek hüzünlere gark etti beni.
  • 90'lar gecesi konseptiyle bu akşam yardırıyorlar.

ben de oturmuş hem hepsine eşlik ediyor, hem beynimin önünde saygıyla eğiliyorum. bütün bu şarkıları kelimesi kelimesine nerede saklıyorsun sevgili beynim?

''gittin gideli, değişen bir şey yok şimdi''.
  • “bülent ersoy’la şarkıların içine nasıl edilir” konseptli bölümü yayında ve kimseye önermiyorum. çok iyi bildiğim şarkıların aslını sayesinde unuttum.
  • bu akşamki programdan çok memnunum. canım bülent ersoy çok ağlattı beni, doğum günü kutlu olsun. allah sağlıklı güzel ömürler versin. saçının telinden tırnağının ucuna kadar şahane görünüyor, çok güzel şarkılar da söyledi ağzına sağlık. keserle yaşanan program faciasından sonra bu akşam mis gibi geldi kendisi. sibelciğim gayet hoş bu akşam, tebrik ederim. ne eğlendim ne eğlendim walla. ay içim açıldı oh!!!
  • kuruçeşme açıkhava’da deprem bölgesi yardım gecesi ile sezon finali yapacak olan program.
  • bence komple final yapması gereken müzik programı. çünkü bu program insanı alkol bağımlısı yapar. her hafta rakı almama sebep oluyor lan bunlar.

tv izlemeyi pek sevmediğim halde bu programı bitene kadar reklamlar da dahil olmak üzere izliyorum. cumartesi günü dışarı çıkmama gerek kalmıyor. evimi meyhaneye çeviriyorlar sağolsunlar. bence çok güzel bir kamu hizmeti yapıyorlar. durumu olan var olmayan var sonuçta bedavaya güzel bir eğlence imkanı sağlıyorlar.
  • konuklarda dress code: ceket mi?

ceket giyilmesi tercih edilebilirliği mi artırıyor?

ceket giymeyenin kapıdan alınmama riski mi var?

her yerde her zaman her türlü aşırı açık giyinen kadın şarkıcıların bu programa bu kadar fazla maskülen kesimde ceket/pantolon takım giyerek gelmesi raslantı olamaz.

kravat ya da papyon zorunluluğu da getirilmesi gereken program. takım elbiseler bu şekilde çok eksik kalıyor.
  • hakan altun ne kullanıyorsa aynısından istiyorum. adam ağıt bile yakılsa gülüyor.
hesabın var mı? giriş yap