• 10 sene üniversite okudum, şebnem ferah kadar okula gitmişliğim yok. festival kaçırmıyor galiba.
  • yetişebildiğim albümlerin cd lerini orjinal eskilerini ise kasetlerini? bulamaz isem illegal yoldan aldığım (beleş olduğu için mi bilinmez) illegal yoldan aldıklarımdaki tadı hiç bir albümü veremedi. şarkıları ilk dinlediğinizde sevmezsiniz ama günler ilerledikçe şebnem bağımlısı olursunuz. çok dinledikçe eskiyen şarkıların aksine dinledikçe kendini yenilerdi....... artık öyle değil yada ben öyle hissediyorum. hafif milf olması ile de gözümdeki ulaşılmaz yerinden düşmeye başlamıştır. olsun bende biraz göbek yaptım ilk tanıştığımızdan beri ama artık eski tadı vermiyor. klibi çıktığı zaman diğer klip gelene kadar nefes dahi almazdım. bugün ilk defa kanal değiştirdiğim için yazmak istedim. keşke kısa cümleler kurmaya hiç başlamasaydın....
  • ünüversite yıllarımın ilahesi.
  • "sigara"ya çektiği klipteki o beyaz salıncağını ve haykırabilme yeteneğini kıskandığım kadın, unutulmayacak sanatçı.
  • güzel sesli kadın. ünzile şarkısını her söylediğinde ben ağlayıp duruyorum. içkili falanda değilim. ama bir şarkı bu kadar mı içten söylenir. süper yorumlamış sahiden. öte yandan şarkıyı yapanlar da süper şarkı yapmışlar tabiki.
  • başka tarzdaki şarkıları da mükemmel hatta orjinallerinden daha iyi söyleyen kadın.

(bkz: masum değiliz)
    (bkz: ünzile)
    (bkz: erkekler ağlamaz)
    (bkz: çok yorgunum)

başkalarının şarkılarının içine eden için: (bkz: ferhat göçer)
  • kayitlara gecmesinde fayda goruyorum; sene 2013 ve halen fanta festivalinde kendisi. belgeselini yapsalar adi muhtemelen "ergen festivallerine adanmis hayat - sebnem ferah" olacak.
  • son albümü bekleneni karşılamasada albüme adını veren od bile iyi ki yapmış bu albümü dedirtiyor.her daim seviyoruz efendim.

edit: apartman teyze'ye düzeltmesi için teşekkürler.
  • anlatacak farklı şeyleri olan güzel kadındır..

çarpıtılmış "aşk" kavramından doğan şehvet üzerine yığılan bir popüler kültürün yanında ve o popüler kültüre tamamen sırtını dönmeyerek ağır ağır zerk ediyor anlatmak istediklerini.. o'nu fanta gençlik festivalinde görmek aldatıyor kimilerini belli ki..

belki anlarlar bir gün..

ne diyorduk..? ha, evet; anlatacak farklı şeyleri olan güzel kadındır..
    anlatsın, dinleyelim:

yarım
hesabın var mı? giriş yap