• sedat pekerin muhtemelen gerçekleştirmiş olduğu eylemdir. yakalanma ihtimaline karşın videoları yedeklemiş ve adamlarına dağıtmış olmaması oldukça saçma olurdu. yakalanırsa muhtemelen o hapisteyken videolar yayınlanacak ve videolardan biri şu sözlerle başlayacak:
    " değerli kardeşlerim siz bu videoyu izzzlerken ben şu an demir parmaklıklar ardındayım "
    bunu demesinin üstüne muhtemelen gülecektir.
    bir anlamda geçmişten gelen sedat peker gayretullaha dokunanların canını sıkmaya gelecekte devam edecektir

ekleme: ikinci entrydeki kulaksız arkadaşımızın dediği mantıksız değil ancak sedat pekerin 7 gün 24 saat kaldığı otelde sadece 1 buçuk saatini video çekmeye harcıyor olması fikri çok mantıksız, her ihtimalin tedbirini aldığını düşünüyorum gayretullah muhafızının

ekleme2: 6. entryde domatestamircisi nickli kullanıcı ne demek istediğimi açıklamış arkadaşlar (#123702733)
    niçin hakaret ediyorsunuz anlamak güç....

edit:ekleme1,ekleme2
  • her videosundan sonra ilgili kişilerin verdiği cevapları diğer videosunda değerlendirdiği için gerçekleşmesi ihtimal dahilinde olmayan eylem.
  • tüm videoları çekemez, çünkü oluşan gündeme göre cevap ve konuşma hazırlıyor. ancak başına bir iş gelmesi durumunda henüz gündeme getirmediği konuları açıkladığı, hem de konuyu uzatmadan net bir şekilde açıkladığı bir kaset hazırladığını tahmin etmek zor değil.
  • sedat peker, bana göre, videoları yedekli çekmiş ya da cekecektir. yakalanması halinde yayınlanacaklar ayrı bir yerde durmaktadır, serbestlik durumundaysa da gündeme göre aynı konular üzerine eklemeler, yeni nickler takarak devam etmektedir.
  • her video bir pazarlık payı bırakarak sonlandığından geçersiz varsayım.
    bu tür tehditler savuranları geçmişte gördük, oradan biliyorum. birisi gazeteciydi, son muhalif(!) yazısında "açıklasam yer yerinden oynar" dedi, sonraki yıllarda onu iktidar yalakası olarak izledik.
  • önerme doğrudur, iç çamaşırı meselesi 6. videodan önce gündeme geldi. yanıt 7. videoda verildi. (bkz: buralar karışacak vaziyet alın)
  • ne olur ne olmaz diye çektiği videolar vardır muhakkak ama bu gündemdeki videoları güncel bence.
  • ya adam kendi agiziyla soyluyor benim gercekleri ortaya cikartmak gibi bir gorevim yok, kahraman degilim diye ama maalesef halkimiz psikopat seviyor. bu adam onceden video cekip hazirlamaz, cunku videolari bir pazarlik, bir oyun kurma amaciyla cekiyor, yayinlamadan onden onemli isimlere yolluyor kendisine gelecek haberlere ya da tepkilere bakıyor. bu sayede oyunun neresinde oldugunu, bu adimlariyla hangi kazanimlari elde edebilecegine bakiyor. hala tayyip abi demesi ama bir yandan da ataturk diyerek onlarin dustugu durumdaki senaryoya oynamasi bundan. he bir de yapilacak operasyonda oldurulmekten kurtulmaya calisiyor. bunun icin de halki yanina cekiyor. bu videolardan once bir operasyonla indirilseydi, su testisi su yolunda kirilir der gecerdiniz ama simdi kimbilir neler aciklayacakti diye infial yaratir boyle bir olum. her neyse demem o ki, adam iceri girdikten sonra sizin hakikat arayisinizi mi sikler bir dusunun. tek derdi türkiye'ye donup eskisi gibi guclu gunlerini yasayabilmek olan bir adami dogruluk timsali yaptiniz, sonunda yine hayalkirikligina ugrayacak sizlersiniz.
    (anlattiklarinin buyuk cogunlugunun dogru olmasi baska bir konu tabii)
  • sedat peker bence şu anda öldürülmekten yırtma peşinde. hakkında bir infaz kararı çıkmış belli ki. amacı bir şeyler açıklayayım da ülke şenlensin, kötü adamların kötülükleri ifşa olsun değil. o yüzden video yedekleyip de gerçekleri tüm çıplaklığı ile ortaya dökme gibi bir planı yok. öldürülmekten yırttığına inandığı an videolar son bulur. ha tabii ölürsem birilerini de beraberimde götüreyim b planı da olabilir bir yerlerde.
hesabın var mı? giriş yap