• ibnetor diye cok komigime ve garibime giden bir kufuru ilk olarak duydugum film.$ener $en bir yerinde kizgin kizgin diyordu.yaprak ozdemiroglu da rol almi$ti..
  • ilyas salman ve şener şen'in başrollerini paylaştığı, neriman köksal'ın yine genelev işletmecisi olduğu, evdeki ''çarliston karı'' şekerpare rolünde yaprak özdemiroğlu'nun olduğu ve galatalı rolündeki adını hatırlamadığım adamın yardığı, bıkmadan izlenesi türk filmi.
  • 'kendimi intihar edicem', 'vur fakat dinle' v.b. birçok harika repliğe ev sahipliği eden harikulade film... şener şen, ilyas salman süperdir ama şevket altuğ ve ayşen gruda'yı da unutmamak lazım... bunun tatlı olanını benin valide çok iyi yapar*...
  • kafasına silahı dayayıp tetiği çektikten sonra silahın ateş almamasıyla şener şen'in sarfettiği "şansım yokmuş ölemedim" (son kısmını acınacak bi şekilde söyler) repliği ile kopartıp bu repliği çeşitli enstantenelere uyarlamamıza neden olmuş yaran film*.
  • sener sen'in ruhunu,bedenini herseyi sonuna kadar zorlayarak oynadıgı film.sener sen ilyas salman'ı sarhos edip evine goturur.aysen gruda'nın yatagına yatırır,aysen gruda'yı da yanına yollar.baskın yapıp ikisini evlendirecektir.tum ahaliyi toplar kapının onune,zevkten kudurmus bi halde baskın vaaaar diye bagırır ve tek eliyle silahını, tek eliyle de kafasındaki takkeyi tuttugu halde iki ayagıyla aynı anda zıplar ve kapıya aynı anda iki ayagıyla vurur,iceriye girinceyse ilyas salman'a biz sana guvendik evimize aldık ama sen(burda kaşlarıyla aysen gruda'yı gosterir ve elindeki silahla ve sadece kaşlarını kullanarak kızımızı duzdun der ama hic konusmaz).ilyas salman yine safı,sener sen kurnaz cıkarcıyı,aysen gruda evde kalmıs azgın kızı,neriman koksal mamayı oynar.
  • nah peyker hapı yuttun namussuz ziver repliğiyle dimağlara yer etmiş güzide eser. ilyas salmanın kendi kendisini tutuklayıp, üç gün katıksız hapse mahkum etmesi adamı yarar.
  • belki de yapılmış en komik türk filmi. yarar geçirir. hatta bunun zirvesi yapılmalıdır. yetkililere buradan sesleniyoruz şekerpare zirvesi yapılsın, önce film izlensin, arkasından da şekerpare ile rakı nasıl oluyormuş bir tespit edilsin.
  • star televizyonunun hemen hemen her kadir gecesinde yayınladığı, şener şen'in genelevi mühürleyip fahişeleri şark hizmeti yapmaları için erzuruma sürdüğü müzikalimsi türk filmi
  • kikirik bir ifadeyle söylenen "ay nomohrem var" repliğiyle akıllara kazınmış filmdir..
  • şener şen'in oscar'lık bir performans gösterdiği muhteşem türk filminin adı. bir de kibar feyzo vardır ve o filmde kendisinin bir ölüm sahnesi vardır ki hayatımda gördüğüm en akılda kalıcı ölüm sahnesidir.
hesabın var mı? giriş yap