• bak bak bak... fenerbahçe ve milli takımın en iyi stoperiymiş.

juve’deki merih demiral değil, schalke’ye fazla gelen ozan kabak değil, ingilizleri hayran bırakan, hakkında besteler yapılan çağlar da değil, türkiye liginin orta sıra takımının defansı serdar aziz’miş en iyi stoperimiz. kardeş sen bu adam euro 2020’nin geniş kadrosuna çağırılırsa şükret. lan daha mert’i falan saymadım. ahahaha

valla beşiktaşlılardan özür diliyorum. adamlar en azından oğuzhan’ı överken adam şampiyonlar ligi’nde oynuyordu. lan maldivli serdar daha kademeye giremiyor, topu bomba zannediyor ne iyi stoperi...
    gülmekten yazmaya devam edemiyorum. adam ciddi olarak yazmış ya bir de dalga için de değil.

edit: yukarıdaki çakal antonyo, editleyip "milli takımın türkiye'de forma giyen en iyi stoperi" diye çevirmiş.
    türkiye'nin bütün iyi stoperleri yurtdışında olduğu için o ne menem bir payedir yarabbi. ha orada bile hüseyin türkmen serdar aziz'i cebinden çıkarır. şaka gibi vallahi bu fenerliler. sizden ne köy olur ne kasaba.

birazdan bir edit daha gelirmiş. turkiye'de değil, fenerbahce'de oynayan milli takımın en iyi stoper demek istemistim diye. *
  • serdar aziz için 10 milyon ayro istendiğini duyan fikret orman bir süre sonra hastaneye kaldırıldı. doktorlar orman'ın karın kaslarındaki ağrı şikayetiyle hastanelerine geldiğini ve yapılan tetkikler neticesinde aşırı bir şekilde gülmekten karın kaslarının zarar gördüğünü ve gülmesini bitirir bitirmez taburcu edeceklerini belirttiler.

(bkz: hunharca gülüyor durduramıyoruz)
  • kendisi icin mantikli transferdir. zira skyscanner'dan kontrol ettigim uzere sabiha gokcen - maldivler ucusu, ataturk - maldivler ucusundan 30% indirimli. bol bol gezer artik.
  • tabii canım, iyi stoper. ben de iyi stoperim, sen de iyi stopersin, o da iyi stoper.. lütfücüm sen de iyi stopersin. hepimiz iyi stoperiz.
  • takıma futbolcu alırken en azından x futbolcunun genci diye alırsın, bunlar semih kaya'nın yaşlısını almış. vizyonunuzu seveyim*.
  • şampiyon beşiktaş'ın gelecek sezonki kadrosunda yer alan oyuncuların herhangi birinin alamadığı garanti ücreti alacak oyuncu.

bu kafayla galatasaray daha çok bileklik satar. iyi performans göstermezse dursun başkanın vay haline.
  • ulan ne kaktırmışız be.
  • fenerbahçe'ye gelirse mehmet ekici'nin revir arkadaşı olabilir.
  • galatasaray'ın bize kitlediği başka bir çöp. evet çöp.
  • hocam serdar ağlıyor maldivler’e gidebilir miyiz?
hesabın var mı? giriş yap