• az önce ben de bu karaktere büründüm. pişman mıyım? hayır. kafamı siksinler mi boşa geçirdiğim zaman için? siksinler aq.

sebebim ise herkesin kıl olduğu bir konu: adam başlığın altına link koymuş, kendi yazdığı bir tweet'e yönlendiriyor bizi bu link. tweet içeriği de o kadar skimsonik ki! aboooow. sonra biraz tarihçesinde gezindim, paso kendi bloğuna link atmış. sözlükte bunu yapanlar var misal agamemnon falan yapıyor ama adamın blog'u kaliteli. ama bu ibişin ki? kıçını silmezsin beyim afedersin.

ben de oturdum açtım tarihçeyi çatır çatır eksiledim. 1500 den fazla entry'si varmış, hepsine sabrım yetmese de bi güzel elden geçirdim.

şimdi rahatladım gidip serra yılmaz ve ıslak köpeğin ortak çalışmasını dinleyeceğim.
  • var bunlardan. ne yazarsan yaz sürekli eksiliyorlar. en olmayacak şeylerin şukelayken aşağı düşmesinden anlayabilirsiniz. genellikle siyasi bir konuda sözlük genelindeki bir fikrin tersini savunduğunuzda üstüne bir de göt olan bir tarafsa bu, hemen profilinize girip ne var ne yok eksiler. neden şukularım 3-5 azaldı dersin, bakarsın bir süre daha devam ediyor bu.

ama sürekli oluyorsa anlayın ki birinin damarına fena basmışsınız. diğer bir deyişle acı koymuşsunuz. kim olduğunu anlamanız çok zor tabi. neyse, doğrulara dayanamayan adamların bu tepkileri ne kadar haklı olduğunuzu gösterir zaten. sıkılmayın, doğru yoldasınız demek ki.
  • bir kısmının sözlükteki pkk sempatizanı orospu çocukları oldukları kesindir. pkk ile ilgili entrylerimden sonra, girdiğim tüm entrylerin seri şekilde oylandığını fark etmemle bir süre sonra bazılarının zamanın ötesine gittiğini farkettim. işbu entry de bu tespitimi kanıtlayacaktır. keşke kaç kere kötülendiğini görebilsek te sözlükteki pkk sempatizanı organize orospu çocuklarının sayısını öğrensek.
  • karakter gelişimimde ciddi etkisi olduğunu düşündüğüm şahsiyet. şaka veya ironi değil gayet ciddiyim bak. sözlüğe girişim 2007 yılında oldu. geçen 5 yıl içinde bir sürü abuk sabuk olay yaşadım ve bayağı değiştim, yetişkin bir insana evrildim. bu süreçte sözlüğün de çok faydasını gördüm, sırası gelmişken teşekkür de edeyim. bu seovi arkadaşımızın olaya katkısı şu şekilde oldu: sanırım lise yıllarımda başlayan sosyal fobi denen illetin pençesinde idim uzun yıllar boyunca. yaşayan bilir sosyal fobi insanlardan korkmak şeklinde özetleyebileceğim bir durum. çok saçma gelecek ama korkuyoruz işte insanlardan. ergenlik yılları gibi karakter gelişimi için en etkili olan dönemde ortaya çıkan bu meret beni itiraf etmeliyim ki biraz karaktersiz yaptı. karaktersiz derken şerefsizin önde gideni, gavurun dölü gibi değil ama lütfen. sadece karakterim yoktu, ayna gibiydim, kimse bakmazken bomboş... ama karşımda biri varsa onun haleti ruhiyesine göre şekil alıyordum. karşımdaki ak diyorsa ak, kara diyorsa kara. birden fazla insan olunca harry potter serilerindeki böcürt'ler gibi biraz kafa karışıklığı yaşıyordum ama o durumda da susmayı tercih ediyordum. sözlük yazarı olduğum dönemde yavaş yavaş bu durumdan kurtulma çabalarım başladıydı ama henüz pek ilerleme yoktu. sözlükte de haliyle olabildiğince sevgi pıtırcığı, olabildiğince eften püften yazılar yazmak şeklinde aynı tutumu sergilemeye çalışıyordum. aldığım oylar benim için çok önemliydi, eksilenince üzülüyor ve olan entry'leri siliyordum. sonra bu amın oğlu esteban çıktı karşıma. baktım ben ne kadar politik davranmaya, kıvırmaya çalışsam da her boku eksiliyor bu adam. son derece iyi niyetle yazdığım, objektif ve güzel olduğunu düşündüğüm entry'lerim de eksilenince bir çeşit aydınlanma yaşadım. heee demek ki insanların fikirlerine bu kadar değer vermemek lazımmış, kendi fikirlerini sağlam kaya gibi oluşturup beğenemeyenleri çok da iplememek lazımmış. zira beğenmeyenlerin yargı kriterleri o kadar da bilgece değilmiş. bunu görmek kendi fikirlerimin değerini anlamamı sağladı. buradan kendilerine teşekkürü bir borç bilirim. sağolasın seovi.

zöge: canım ya, yanımdasın biliyorum.
  • ben bunlardan biriyim. ulan boyle 200bin kusur ki$inin yazdigi, yuzlerce feyk hesabin acildigi bir komunikey$in ortaminda, sirf yazdigi yazilar begenilmedi diye insanlara orospu cocugu diyebilecek kadar capsizla$an insanlara az bile yapiyorum. heh sagda solda arama, o entrylerini teker teker siradan geciren ibne benim. heriflerin dertlerine bak amk, yazdiklari entryler zö oluyormu$. bi siktirin ya...
  • beyinsiz salak.
    biri de bana dadanmış da bir selam edeyim dedm. pkk'ya, kürtçülere iyi sövdüydüm ondan olabilir. yine sövüyorum mesela. zıınnn zınn..
    çınladı mı la kulağın itne?
  • ölünce kimsenin helvasını dağıtmadığı sembolik lavuk.
  • hakkında çok kötü şeyler söyledim ama, kinaye yapmıyorum, saldırıları beni özgür kılmıştır.

karmayı takmamayı, korkmadan yazmayı öğretmiştir.

tyler durden'dır.
  • gece 12'den sonra piyasaya çıkıyor ve sabah saatlerine kadar eksiliyor.dün gece dadaisttim,kızlarağası yapmış pezemenk!
hesabın var mı? giriş yap