• genç bir çift kahve içmek için bir yere oturuyor. barista kızın kahvesine gülücük çizince olanlar oluyor. kıza yürüdüğünü düşünen alfa erkek baristayı güzelce dövüyor.

haber linki

kızın bu durumdan çok memnun kaldığını düşünüyorum. seni koruyan güçlü erkek psikolojisi. ama çıldırmış toplumda yaşayan diğer kişiler için ders alınması gereken bir olay daha. her an her yerde başınıza birşey gelebilir.

edit: diğer bir ruh hastalığı belirtisi bu başlığa "kızın kahvesine neden gülücük koymuş?" yada " erkeğin kahvesine koymuş mu?" şeklinde entry girenlerdir. olaylarda ölçülülük esastır. varsayalım ki sizin dediğiniz gibi olsun bu şiddeti meşrulaştırır mı? onlara göre evet. bu nedenle üzgünüm ama sizde birgün benzer bir olayda benzer tepki verip aynı ilkel davranışı sergileyebilirsiniz
  • çok affedersiniz ama ;

(bkz: orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
  • barista: buyrun efendim :)
    kız: oha sikseydin bari !!1!1
    erkek: senin ano baco dızo
  • adam daha kavgaya başlamadan üstünü çıkarmış. şovmen artist
  • nerden baksan ahmakça.

eğer olayın öncesi yoksa, sırf bunun için biriyle tartışmaya başlamak ruh hastalığı.

artı, o tshirt neden çıktı :)

edit: mesajla arkadaşlar uyardı, paylaşayım dedim. tshirtü karşı taraf tutup da avantaj sağlamasın diye çıkarmış. bu da çocuğun yanına varmadan bunu kafasında kurduğunu, ya da benzer kavgalarda daha önce bulunduğuna dalalet. bir olasılık da profesyonel dövüşçü olabilir ki, bu durumda orantısız kuvvet işin içine giriyor. nerden baksan ahmakça.
  • evrimleşmemiş,özgüvensiz bir primatın yaptığı gövde gösterisi.
    senin neyine kahve içmek, ancak yalaktan su içmek yakışır sana.
  • kız 3-5 gün sonra haberlere çıkıp "beni darp etti, ölümle tehdit ediyor, lütfen kurtarın öldürcek beni" gibi bir demeç verirse, şaşırmayın. böyle tiplerle birliktelik yaşayıp, zarar gören kadınlara da pek üzülmüyorum ama neyse. sonra kadın düşmanı diye yaftalıyorsunuz.
  • aynı gülücükten erkek müşterisine yapmadıysa art niyet vardır.
  • bu ülkede aklı başında insan kalmamış.
hesabın var mı? giriş yap