• bunu bir yazar çok detaylı olarak 1 ay önce kadar açıklamıştı. o yazara buradan ciddi ciddi saygılarımı iletiyorum

edit: (#124278114) valla araştırdım buldum, bu adam tam bir sherlock. kahvenizi alın okumaya başlayın.

edit2: entry sahibi yazar bir kadınmış. sevgiler, saygılar.
  • e uçağı kim kapattı o zaman? mısırlı eleman, "üstümde yok şimdi, sen ver, dönünce ben sana veririm" mi dedi acaba şeyma'ya?
  • (bkz: subaşıma gelenler)

şeyma'nin yeni kitabının adı.

edit:laaaaaan esprimi çalmışlar
  • ticaret bu her zaman kazanacaksın diye birşey yok.
  • bi saniye zengin olmayınca bebeğin aldirilmasi ne olacak,
    burada iki dolandırıcı var,
    biri şeyma diğeri misirli, ikisi dolandirilmaktan son anda kurtulmuş, biri zenginim demiş diğeri hamileyim, olan bebişe oldu galiba bu iki dolandiricidan en masumu bebek,

edit,
  • şeyma subaşı değil şeyma subaşı'nın bir organı dolandırılmıştır.

editasyon : ne fesatsınız la . kalbi tabii ki
  • şeyma subaşı'yı övenler ve imrenenlere kapak.

hani bu kadın tam bi yengeçti? hani dişiydi yatakta çok iyiydi tam teslimdi de erkekler köpek oluyordu? hani zenginler kapısında kuyruktu? hani onda olan o çoooközel tılsım ona imrenenlerde yoktu?

o konuda entry girenleri burayı bekliyoruz. çok yüce yorumlarını buraya da yapsınlar.
  • acun ılıcalı skalasında bi adamın yıllık 160-170 bin dolar gibi komik bir tutardan kurtulma amacıyla, eski karısını ayartıp sikmesi için allah'ın apaçisini tutacağını falan düşünüyosanız ruhunuzda alagavatlık var demektir.

olayın acun'la alakası yok. gelişmeleri endişeyle izliyordur olsa olsa.
  • sülün osman'ın bir lafıydı sanırım; "ben hiçbir masum insanı dolandırmadım. benim dolandırdığım insanlar, beni dolandırmaya çalışan insanlardı. ben sadece onları dolandırdım" cümlesi.

ava giden avlandı. bu kadar basit.
hesabın var mı? giriş yap