• "o şiirler nedir ablacığım?" diye sormak istediğim insan.
    yahu cehalet mutluluktur mottomu niye bozduruyorsunuz? gidip biraz turgut uyar, ilhan berk okuyayım. dengem yerine gelsin.
  • şiir üzerine aklıma ilk gelen "google translate terk" başka birşey gelemedi.
  • türkçenin ırzına geçme haddini kendilerinde bulanlardan ayrı, bu çer çöp kitapların basımlarını yapanlardan da ayrı nefret ediyorum.
    sizin işiniz dili düzgün kullanmak.
    ergen gibi yapcaz etcez nedir yahu?

tanım: zaten sevmezdim bu şiir faciaları doğruysa artık hiç sevmediğim şarkıcı kadın.

edit: türkçenin yazarken kesme işareti kullanmıyormuşuz. dil bilgisi bir derya.
  • ahmet kural ile evlenip ayrilsaydi ahmet kural sıla'nın yazdigi siirleri mahkemeye taşıyıp nafaka bile alabilirdi.

balon şarkıcı.
  • 10 üstteki girdide verilen kitaptan paylaşımları görünce mp3 lerini sildiğim sesli kadın.
  • sıla'dan almış olduğum yetkiye ve yukarıdaki şiir entrysine dayanarak şiir kitabı çıkarmaya karar verdim. özgüvenim yerine geldi.

yoldan geldim su vercen mi?
    hayrola, ağzını açtın bişey dicen mi?
    böyle şiir olmaz bu karnabahar
    akşama halamgillere gelcen mi?

oluyo lan yaşasın.
  • (bkz: bir daha ağzına alcan mı)

şiir yazmayı bir daha aklına almaması gereken kişi.

yunus günçeden tek farkı muhalif olması.yoksa şimdiye ekşiciler itin götüne sokmuş mizahın kralını yapmıştı burda.bizde gözümüzden yaş gelerek okurduk.

lan beyler biraz dalga geçin gülelim hadi be.
  • kadın 'bir daha ağzına alcan mı' diye şiir yazmış . biz bunu birine şiir diye yollasak tacizden içeri alırlar anlatamayız da amk.
  • (bkz: sıla günçe)
  • hayatımda gördüğüm en kıro hayran kitlesine sahip olabilir.
hesabın var mı? giriş yap