• yer : marmara basın yayın, rahmetli ünsal oskay ın efsane sorularından biri, benim cevabım ise en kötü yanıtlar listesinde ilk ona aday.
    soru : - dar bir tayt ve üstüne dar bir kazak giymiş bir genç kız etrafa nasıl bir mesaj vermek istiyordur?
    el-cevap:
    - renklere göre değişir, kahve / bej tonlarında giyen biri ile siyah/kırmızı kombinasyonlarında giyen biri aynı mesajı vermez. tabii burada markayı da dikkate almak gerekir, chanel in mesajıyla dolce & gabbana nın mesajı aynı değildir.
    yuh bana! sanki moda tasarımı okuyoruz! utanmasam ayakkabılarla ilgili yeterince veri yok diyeceğim.
    cevaba gelince:
    - dikkat çekmeye çalışıyordur.
  • ders: ekonomi

soru: geçici (kullanılıp atılan) malzemelere bir örnek veriniz (1 puan)
    cevap: prezervatif

sonuç: 99
  • ders: anatomi (pratik sınavı)

soru: işaretli fasya kaldırıldığında hangi yapı gözlenir?

cevap: et...

şeklinde bir arkadaşın başına gelmiş olay.lan bilmiyosun "kas" fln yaz bari,"et" ne mnskym. aynı arkadaş yine bir anatomi pratik sınavında "vena porta hepatica" yazması gereken yere "kapı toplardamarı" yazmıştır,ama puan almıştır.ha bu arada fakültenin makara muhabbet konusu oldu o ayrı tabii...
  • 9. sınıf dil ve anlatım dersi

soru : dil nedir? tanımını yapınız.

cavap : insanların konuşma organına dil denir. beslenmemizi sağlar.
  • ders cerrahi. sınav sorusu: anormal oynaklık.
    cevap olarak en basitinden, atıyorum kolun kırıldı, normalde kolundaki kemik hareket etmez, kırılınca haliyle hareket eder, bundan bahsedeceksin.

sallamada son nokta olan cevap:
    tavşana -niye tavşansa bi de?- arkasından çaktırmadan dokunuruz. koşup giderse normal, hoplaya zıplaya garip şekilde giderse anormal oynaklıktır.

bak bunu ben yazsam, saçlarım beyazlayana kadar mezun olamam. çocuk dersten geçti.
  • ders: lise biyolojisi.

soru1) ilk defa memeli klonlamasını gerçekleştiren bilim adamlarının adlarını yazın (20p)

cevap: dolly kardeşler

:(((
  • soru: -hatirlayamayacagim kadar uzak bana-
    cevap: *tasari geometri hocasinin karikaturize hali* + /:( + all we need is love

edit: muhteşem bir yanıttı bana kalırsa, ne yapmışım ben böyle
  • ilkokul 4'te bir din yazılısı.

soru: kitabımızın adı nedir?
    cevap: kitabımızın adı din kültürü ve ahlak bilgisi kitabıdır.

utanmadan, "ehehe kesin herkes sadece "din kitabı" yazdı, benim gibi tam yazmadı." diye diye böbürlenmiştim.
  • üniversitede 3. senemiz.

matematik sınavı olmuşuz. sorulardan biri "solve the limits" şeklinde ingilizce, altta da 4 tane limit verilmiş. a) b) c) d) şeklinde. soru 25 puan. o zamanki kankam, şimdiki bacanağım, sınav sonrasında gelip "olm o 25 puanlık soruyu n'aptınız?" diye sordu. "valla bilmiyorum 2'sini çözüm de diğerlerini yapamadım" şeklinde bir cevap aldı haşmetleri ve bu cevapla birlikte yüzü kırmızıya döndü. ne olduğunu sorduğumuzda "abi ben o şıklı bi soru sandım yalan yanlış bi'şeyler karaladım sonra da b) şıkkını işaretledim, salladım" dedi.

beat that!
  • kopya cektigi belli olmasin diye cevabi biraz degistiren arkadasimdan:

felsefe kelimesinin koku nereden gelir?

fel : sevmek, pesinden kosmak
    sefe: bilgi, bilgelik
hesabın var mı? giriş yap