• 2 aydır ekmeğini yediğim coin.
    keşfettiğim güne şükürler olsun.

arabayı aldım, sırada ev var;)

ytd.
  • small love potion. bir miktar aldım yolu açık gibi görünüyor.
    not:ytd
  • aldık, almaz olaydık.. 40 centten aldım, düştükçe düşüyor 22 cente kadar düştü. üstüne üstlük kademeli alış yaptığım için cüzdanın %40ı bu coinde.

bekleteceğiz bakalım umarım bir kaç gün içinde toplar geri.. ytd

edit:bu coine bulaşmayın arkadaşlar.. bu da size yatırmama tavsiyesi.

edit2: senin allah belanı versin coin diye.. hala düşüyor ya kafayı yiyeceğim artık.

edit3: arkadaşlar soran çok oluyor. bir ara tekrar 40 cente çıkınca oradan sattım. şimdi 2 cent seviyelerinde.
  • sakın bir kuruş bile yatırmayın bu saçmalığa.
  • 02.05 de yolu açık gibi görünüyor diyen arkadaşın vizyonunu seveyim
    adam tarihi zirveden almış ne oldu acaba
  • grafiği en çok dikkatimi çeken yıkık coin. yıkıldıkça yıkılıyor maaşallah. bir yerde gireni sevindirecek gibi duruyorda nerde kestiremiyorum açıkçası, şimdilik izlemedeyim kendisini.
  • dipten topladım ama daha dibe gitmem yüksek ihtimal.
  • 0.1 den aldim magmaya indi aq coini. eski hareketini yapar mi diye herkes aliyor ins elimizde patlamaz.

edit: neyse bugun toparladi, sanirim kar yapip satabilecegim.
  • yine 6 centlere düştü. ama yürüsün artık yani. bekliyoruz.
  • yaklaşık 1 aydır max. arzı artmayan coin. öncesinde günlük 100m artardı şu anki seviyeye gelene kadar. bu da yaklaşık 4m max arzı olduğunu gösterir. eğer düşükken almadıysanız bu noktadan sonra tamamen risktir almak, sabırlı olunup düşüş beklemekte, sonraki yükselmeden önce almakta fayda var. size burada coin shillleyenler söylemez bunu çoğu kişi uzun zamandır satmıyordu hesaplarda bayağı birikmiş slp var şu an. tepeden elinize tutuştururlar aman diyim*. sınırsız arzı vardır ve millet deli gibi 100 200 telefonda, bilgisayarda birden kazım yapmaktadır.

(bkz: ytd)
hesabın var mı? giriş yap