• - arzu’nun agresifliğinin sebebi memelerinin küçük olması bence
    + sus terbiyesiz cinsiyetçi faşist herif. insan doğarken memesinin ölçüsünü kendi mi belirliyor?

- bartucan’ın agresifliğinin sebebi sikinin küçük olması bence
    + wow harika tespit
  • küçük göğüs enerjisi

kalın bel enerjisi

kuru pop enerjisi

çirkin kadın enerjisi

şişman kadın enerjisi

gibi başlıklar açarsanız itin götüne sokulursunuz. çünkü meriçlik bunu gerektirir. ama bir erkeğin penisi ile dilediğin gibi daşak geçip cool çekebilirsin.

(bkz: iki yüzlülük)
  • bir erkeğe "cinsel organı küçük olduğu için yaydığı enerji"ye sahip olduğundan değil, "sanki cinsel organı küçükmüş de bunu kapatmak için etrafa aksini ispatlamaya çalışıyormuş gibi kendini yırtarak erkekliğini öne çıkarmaya uğraştığından yaydığı enerji"ye sahip olduğu için yakıştırılan sıfat. arada büyük bir fark var, birinde saçma bir fiziksel özellik yakıştırma ve hakaretamiz bir beyan varken diğerinde kişinin kendi kendini düşürdüğü komik ve itici duruma dikkat çekiliyor. small dick energy, yabancıların kullandığı ama reddit ve diğer küresel sosyal ağlar ile hepimizin vakıf olduğu bir deyim, aksi de big dick energy. onda da kendine güvenen, kendisini ispat etmek için herhangi bir çabada bulunmayan, hareketlerinden kendinden eminliği anlaşılan, karşı cinsle iletişimi rahat ve kasıntıdan fersah fersah uzak olan erkekler tanımlanıyor. ikisinde de o enerjiyi kişi kendisinden kendi davranışlarıyla yayıyor, kimse, kimsenin penis boyutunu bildiği için o yakıştırmayı yapmıyor, birinde kendini komik duruma düşürmek, diğerinde kendinden emin olmak söz konusu.

böyle ayıpçı ama küresel tanımları bilin, sonra "bir erkeğe küçük pipili dedi, nereden biliyormuş o onun pipisini?!" diye salak salak çıkarımlar yapıyorsunuz, tanımın pipiyle ilgisi yok aslında; gecenin bir vakti motosikletini bağırta bağırta geçen, kocaman ve çarpıcı otomobilleri tercih eden erkekler için de düşünülür hani, erkekliğini ispat etmeye çalışıyor denir, azıcık saksıyı çalıştırsanız çıkarımı yapacaksınız ama yok, ünlü biri başka ünlü birine kullanınca "ay pipisi küçük dediii, gız nerden biliyon sen onun pipisini, bu yaşta pipiye ne merak?" diye salak salak entry giriyorsunuz.

editle gelen ek: "peki sence birinin fiziksel kusuru ile ilgili bu yakıştırma doğru mu, peki sence de bu basbayağı küçük pipili olmakla ilgili değil mi, böyle bir kalıp sence ahlaki mi?" gibi mesajlar alıp duruyorum ahah, arkadaşlar kalıbı ilk kez ben uydurup kullanmadım. bazıları kalıbın kimler için kullanıldığını anlamayıp greta, adamın birine küçük pipili diyor sanmış diye size global tanımını, deyim anlamını açıkladım. çünkü anlaşılan bilinmiyormuş, ben de buradan çok reddit kullanan biri olarak hem bu kalıbın kullanımına hem de bunu doğru düzgün çevirerek anlatabilecek kadar dile hakimim diye düşündüm ve size çevirmiş oldum. yoksa bunun birine "pipin küçük" demek olduğunu sanıp ona göre yorumlayarak siz de bana göre komik duruma düşüyordunuz, bilmemek ayıp değil elbet ama bilinmeyen şey hakkında çok eminmiş gibi yorum yapmak fena.

benden kalıpla ilgili felsefi veya politik demeç ister gibi bana mesaj atmanıza gerek yok, gündelik hayatta ben de kullanmıyorum kalıbı. bir kez the office izlerken bir karakter için big dick energy sahibi diye karşıtını gündelik hayatta kullanmışlığım var, o kadar. ben size kullanan kişiler niye kullanıyor onu anlattım. burada "salak salak" kalıbını kullanmam bile kışkırtıcı dil kullanımı olduğu için arkamdan yazılan entrylerin çoğu bana laf sokar şekilde girilmiş, bu da benim hatamdır, hiçbirini eksi oylamayı bile düşünmedim ama bana bayağı mesajla tacizde bulunan, hakaret eden falan oldu. kalıbı kullanıma ben sokmadığım için bu tavrı anlamakta zorlanıyorum ama yine de insan davranışı neticede, bir acayipsiniz ne diyeyim.
  • eskiden kızlarla aramızda baya baya fiziksel olarak sınıflandırıyorduk. gençlik işte. oysa penis bir kinder süpriz yumurtası gibidir. you ll never now until you taste it bacılar.

ayağı büyükse, boyu uzunsa, güzel bir kadınla birlikteyse vs kesin büyüktür diyorduk. ayağı 44 olup serçe parmağım kadar olanı mı dersin, boyu 1.85 olup badem salatalık olanı mı dersin… hayır büyüklük de bir boka yaramıyor ki kullanmayı bilmiyorsa, nereden tutsan elinde kalıyor bazıları. penisin binbir türlü sıkıntısı var, sertleşememe, erken boşalma, incelik vs. kısaca kendi seçemedikleri ve düzeltemeyecekleri bir şey üstünden sınıflandırıyoruz. bir de kadınların birbirine ilişkilerini anlatma huyu çok büyük bir batak. kalp kırmayın. gerçi kırmasanız da nasıl oral yaptığınızdan götünüzün kılına kadar biliyoruz.

ama özünde small dick energy; aşağılık kompleksiyle davranan, aşırı ataerkil erkekler için söylenmiş soyut bir tanımdır. çünkü bir erkeğin performansı tek başına penisinin boyutuna bağlı değildir.

prof dr seksolog silenius.
  • kadınlarla ilgili başlıklarda bol bol hissedilebilecek enerji.
  • bu gerçekten küçük sike sahip olmayı gerektiren bir kavram değildir. (boyum şu, ayak numaram bu, sikim de kocaman diye belirtme gereği duyan arkadaşların da dahil olduğu bir grup mesela bu) sik boyutundan bağımsız, erkeklerin konuşmalarından, tavırlarından, davranışlarından yola çıkılarak varılan bir yargıdır diyebiliriz. (hayvani pick up kullanan erkekler, pitbull besleyen erkekler, sürekli kadın düşmanlığı yapanlar falan da bu gruba dahil edilir genelde.)

sözlükte örneklerini görmek istiyorsanız ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı, erkeklerden kadınlara sorular, bira içmelik arkadaş veritabanı gibi başlıklara bakarsanız yüzlercesini bulabilirsiniz. ha bir de, red pill falan diye kafa sikenler de bunların bayrak taşıyanıdır asldjsfjs.
  • küçük sikli insanları aşağılayamaya çalışan woke'ların ağzından düşürmedikleri kavram.

küçük sikli insanların agresif, toksik ve bir yerlerinden uydurdukları binlerce kötü özelliğe sahip olduğunu ima eden, insanların yaradılışıyla sahip oldukları edemler üzerine bir paralellik kuran olabildiğine ayrıştırıcı ve masum bir grubu aşağılamaya yönelik kemiksiz bir nefret söylemi.

bunu söyleyen insanların kadın düşmanlarına ve ırkçılar kızmaları ise en büyük oksimorondur çünkü kadın düşmanı ve ırkçıların en azından biased da olsa istatistiksel verileri vardır. bu ise tamamen ataerkil kültürel dogmalarla ortaya çıkmış, her zaman olduğu gibi penis ve dolaylı olarak erkeklik yüceltilmiştir, en erkek olanın en iyi olduğu ima edilmiştir. twitterdaki yarı cahil feministler cidden patriarkinin en büyük destekçisi...

sonuç olarak, small dick energy ile kaçakçı kürt, gaspçı zenci, inek asyalı arasında hiçbir fark yoktur. tek fark, biri günümüz erk sahipleri tarafından onaylanmış bir nefret söylemidir.

edit: misandristler seri eksilmiş, faşistler istediği kadar eksilesin.
  • 3 kızdan oluşan bir arkadaş grubumuz var. burn bookvari bir kılavuzumuz var. erkekleri tasnifliyoruz tahmin edersiniz ki. bu small dick energy öyle bir şey ki, hiç sekmiyor hep aynı tip erkeklerde kendini gösteriyor. kutsal burn book'tan inciler:

erkek bireyin,

*amcı olarak tabir edilebilecek şekilde meriç olması,
    *araç kullanırken yersiz derecede agresif olması,
    *mütevazılık adı altında gizliden gizliye kendini övmesi, egosantrik cümleler sarfetmesi,
    *iş dışında belirgin bir uğraşısının olmaması; varsa da * birilerini "düşürmek" için gitmesi,
    *mükemmelliyetçik diye nitelediği şeylerin yine ego tatminiyle alakalı olması,
    *sözde feminist olması ancak reddedildiğinde çirkinleşmesi,
    *cinsel performansıyla ilgili sözler sarfetmesi,
    *arabasıyla ya da benzeri bir şeyle övünmesi,

small dick sahibi biri olduğunu işaret eder.
hesabın var mı? giriş yap