• keep trusting me and call me doctorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
    ph.inished!
    uslu bi çocuk olup, çok ama çok ama çok fazla çalışırsak doktor bile olabiliyormuşuz meğersem!
    senelerdir "phd candidate" olan unvanım bugün uçup gitti.
    son güne kadar, süreç tam bir felaketler silsilesiydi.
    ve bu felaketleri canım badilerim olmasa aşamazdım.
    gönül koymadığınız, nazımı kaprisimi çektiğiniz, yüzümü güldürdüğünüz, hiç ama hiç yalnız bırakmadığınız, hele hele kan aradığım zamanda koştuğunuz için teşekkürler.
    hepinizi çok seviyorum <3 <3 <3

doktor olunca yapılan ufak şımarıklıklar:
    ben de artık medyanın kronikleşen hallerine bir reçete yazabileceğim; yok yok ilaçla olmaz, habis huylu uru ameliyat edebileceğim. tabii ki mahsusçuktan ;0)
    küçükken iyi ki april o'neil'i idolüm yapmışım!
    http://i.imgur.com/cfz6yj8.png
  • bu guzel insan kendisinin bu kadar sevgi dolu, iyi kalpli, anlayisli olmasina vesile olan babacigini kaybetti bugun. ne kadar uzgun oldugunu nasil hissettigini gayet iyi tahmin edebiliyorum. babasina allahtan rahmet diliyorum. bu kadar harika bir evlat yetistirdigi icin bizzat tanismasam da harika bir adam ve baba oldugunu biliyorum. basimiz sagolsun.
  • bugün büyük bir kayıp yaşayan canım.
    bedenen yanında olamasam da kalbim onunla.
    huzurla uyusun babacığı.
  • sıkıntılı günler geçiren ve umuyorum ki daha güzel günler görecek olan badim.
    çektiği dert ve sıkıntıyı en iyi anlayanlardan biriyim.
    her şeyin en iyisinin ve en huzurlusunun onu ve yakınlarını bulması dileğiyle...
    her zaman yanındayım, yanındayız.
  • bazen birine hiç sebep yokken bile içinizden çok iyi davranmak gelir ya, bir karşılık beklemeden. o kişinin bunu hak eden kişi olmasının adıdır somethingstupid benim sözlüğümde.
  • kendisi bir ornitorenktir.
  • yürüyen, konuşan ve dahi dans edebilen ayaklı anti depresan. karideslerin en güzeline layık.
    gazamız mübarek olsun.
  • dünyanın en vefalı dostu. pozitif enerjisi ölüyü bile diriltir. daş gibi gadın daş!
  • gülenyüzüm, canım...
    en zor anlarımda yanımda olan.
    kimseyi yargılamayan, olduğu gibi kabul eden, anlamaya çalışan, karşılıksız veren, her tür ilişkinin emekçisi can arkadaşım, kardeşim.
    hep yüzümü güldürdün. içinde bulunduğun bu yoğun dönemi kolayca atlatman ve hayatına hoş sürprizler girmesi dileğiyle...
hesabın var mı? giriş yap