• dün düğün, bugün ise nişan ile ilgili entryler yazmasindan oturu yarin söz, ertesi gun kız isteme, daha ertesi gün iste evlilik teklifi gibi entryler girmesi beklenen, tumdengelen yazar.
  • bir ayı aşkın bir süredir, annesinden izin alamadığı için arkadaşlarıyla sokakta oyun oynayamayan çocuk gibi her şeye uzak kalan, yaptığı şeyden çok pişman olduğu için ekşisözlüğü her açtığında "töbe allam çok töbe, bok sıç töbe, sübaneke dinimiz amin" diyen, hayatta en sevdiği rengin mesaj ışığında yanan fosforlu yeşil olduğunun farkına varan, tüm çalışmalarına rağmen ayrı yazılan de yi vatanından ayırmaya gönlü el vermeyen, dişinden tırnağından arttırdığı karmanın gün be gün eridiğini çaresizlikle izleyen, bu acı günleri kara gün badileri sayesinde atlatan ve kız çocuğu doğmuş adam kadar sevinen yazar.
  • piii 1,5 yıldır farmville oynadığı yetmezmiş gibi gitmiş bir de söyleşi falan yapmış, salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk.

link şeysi
  • espriyi diazepam yapmış, çalıntı gibi olmasın ama 19 mayıs 23:59'a kadar sözlükteki nickaltına entry giren rastgele 1 kişiye 4-5 yıllık umut sarıkayalı, yiğit özgürlü, sabri sarıoğullu efsane kadrosuyla penguen dergilerini veriyor. tam olarak kaç sayı var bilmiyorum ama akşam evde bakarım. allahın izniyle bu yılda soba sezonunu kapattık ama seneye annem acımayacak hepsini yakacak, pengueni yakmasınlar matmazel!

caps : http://i.imgur.com/w0igc.jpg
  • allah vere de son zamanlarda girdiği düğünle ilgili entrylerini müstakbel ya da şu anki yenge ya da bu yengenin bir arkadaşı okumasın dediğim yazar. sonra düğün maliyeti baya pahalıya patlar, hiç sözlük yazarı olmamayı diler düğün sonrası aman diyim *
  • chain rxn da kendisinden fazla puan aldığım için türlü türlü manevi işkencelerine maruz kaldığım yazar.

sotw, ön dişimi kırdım ve yarın akşam ilah gibi yakışklı bir adamla buluşacağım; belki onla evlenebilirdim ama artık hiç şansım yok çümkü niye? çünkü dişçi bile beni görünce güldü, yok çizgi film karakterlerine benziyormuşum yok aynı siyah bişey sürmüşüm gibi. bi götüme benzemişsiniz demediği kaldı. üstelik geçici olarak hiçbirşey takamazmış oraya. müstakbel enişteni arayıp randevuyu iptal edelim dedim, dişim kırıldı dedim. olmaz dedi. şimdi ben nasıl yarın ön dişsiz yemek yiyeceğim, güleceğim, flört edeceğim? ya öpüşelim mi diye sorarsa? yaşadığım dramın farkında mısın? yalvarırım ezme beni artık. hayat yeterince ezdi çünkü.
  • yazdığı yazılar ve kullandığı dil itibariyle ansiklopedik anlamda sanatçı olduğunu tahmin ettiğim duygusal bi adam. arabesk arşivini benimle paylaşması için can atıyorum. pardon nick altında fink atıyorum.
  • (bkz: amca)
    (bkz: melekten amca mı olur)
    (bkz: git hadi)
  • nick'inin "shadow on the wall"dan kısaltma olduğunu sandığım mizah dergidaşım. muhabbeti sarar hemen. ekşisözlük altın günü'nün destekçisiyim!..
  • sıkı bi'müslüm gürses dinleyicisi. ` :ben uydurdum`` :yanlış mıyım?`

edit: neden yaptim bilmiyorum ama, ilk ve $u aralar tek badim..
hesabın var mı? giriş yap