• bunu en son yaptığımda beğeniyi geri almış, yine de bildirim almasın diye engellemiştim. üstüne hesabımı dondurdum. sonra nasılsa hesabı dondurdum diye uygulamayı sildim. server'lara el bombası da atacaktım ama bulamadım.
  • akabinde şunun yapıldığı doğa olayı.
  • panterin kokusunun ruzgarla avinin burnuna tasinmasidir.
  • “beğenmek gene de naif hamle” dedirtir.

facebook un yeni olduğu zamanlar, merak ya herkesi kurcalıyoruz...
    ilk sevgilimin adını arama kısmına yazacağıma “ne düşünüyorsun” kısmına yazıp enter a basmışım bir güzel, cümle aleme açık ilan!!..milisaniye geçmeden anlamamla ve aynı anda bir arkadaşımın telefonda “naaaapıyorsunnn sen” diye çemkirmesiyle önce önüme gelen herkesi engelledim* sonra sayfamı dondurdum, sonra da elli kişiyi aradım “allah beni kahretsin, sen gördün mü, peki ya sen????”

rezillik bu, can sağlığı olduktan sonra unutuluyor malum,
    bir süre sonra aynı kişinin karısını stalklarken bu kez de “arkadaş ekle”ye basmışım!
    onu da bir sabah kendi sayfamda kadının “takip et bakalım, çok eğleneceksin” içerikli duvar yazısıyla anlamıştım..
    ne mi yaptım?
    kadına “valla billa kötü bir amacım yoktu, hep çok mutlu olun, amin! aman da çocuklarınız da büyümüş, maaaaşallahhh, maaşallahh, allah bağışlasın, çok tatlı kuzucuklar” içerikli,
    gerizekalıdan hallice, uzuun*ve olağanüstü gereksiz, saçma sapan bir mesaj atmıştım.
    cafer bezi yetiştiremeden.......
  • daha kötüsü 5 sene önceki fotoğrafa kadar gidip onu beğenmektir
  • peki ya stalkladığınız kişinin arkadaşının profilinde gezerken yanlışlıkla onun eski fotoğrafını beğenmek? ben bir malım.
  • instagram'da başıma bolca gelendir.
    özelikle resmi büyütmeye çalışırken.
  • kızlarla iş yerinde merak ettiğimiz birinin sayfasında tek tek fotoğraflarına bakarken, kalp göründü bir anda, panikle hemen kaldırmaya çalıştım ama telefon dondu. buraya kadar her şey normal, telefonun donmasına aldırış etmeyen ben defalarca bastım üzerine ve telefon kendine gelince olay ; kalp - kaldır- kalp - kaldır şeklinde oldu. herhalde zilyon kez bildirim gitmiştir kendisine, konuyu hiç açmadım. şu an onunla yakın arkadaşız, buradan ona selamlar.
hesabın var mı? giriş yap