• cansız manken malum kişiye oy vermeden düşünecekti bunları kimse kusura bakmasın.

bu olaylara artık bakış açım böyledir.

edit: çok soran olmuş, mankenin siyasi tercihini kafa kısmının olmamasından dolayı tahmin ediyorum.
  • bana ne abi ya %52 düşünsün.
    olan %48'lik dilimdeki kadınlara olacak maalesef. kurunun yanında yaş da yanıyor.
  • aklıma jeffrey dahmer'ı getiren kişi. malum o da zamanında plastik manken çalıp ilişkiye girmişti.
  • üstelik cansız manken de değil, cansız mankenin yarısı...
  • çocuklarınızı koruyun. kız çocuğu, erkek çocuğu farketmiyor bunlara. çocuklarınızı koruyun. çünkü görünen o ki kimsenin umrunda değil.

sana bana yürüyecek kadar kendilerine güvenmiyorlar ama dediğim gibi çocuklarınızı koruyun... olan onlara olacak çünkü.
  • iş yerinde suriyeli eleman çalıştıran bir patronun kamerasına yansıyan görüntü. link

cansız mankene bunu yapan kişi sokaktaki kadınlara neler yapmaz ?
  • plastik kadına bunu yapabilecek kabiliyette
    olan bir o. çocuğunun, dışarıda kadınlara ne kadar tehlikeli olabileceğinin kanıtı olan video
  • bir arkadaş bir sokak röportajında arapların biyolojik olarak alt bir insan türü olduğunu söylemişti. tam gelişmiş insan değil de yarı gelişmiş alt tür gibi. işte eleman onun ispatı.
  • patronu da %52 de değilse hiçbişey bilmiyorum. ama iyi oluyor, inşallah düşük maaşla çalıştırdığın için gün gelir seni de böyle beller. hadi aslanım suriyeli ümmet kardeşlerim. biz anlatamadık, siz anladıkları dilden anlatın.
  • cansız mankene hallenen kim bilir herhangi bir canlıya karşı nasıl pis duygular besliyordur. suriyeliler karşısında bırakın insanları normal hayvanlar bile büyük bir tehlike içerisinde.
hesabın var mı? giriş yap