• yele tarağı, lastik kaşağı, kök fırça, bakım fırçası, fırça başlıklı nal temizleyicisi ve çıkartılabilir iç parçalı kutu olmak üzere 7 parçadan oluşan mükemmel set.

karşıma ilk kez geçtiğimiz pazar günü beşiktaş'taki tchibo mağazasının önünden geçerken çıktı bu muhteşem ürün.

gerçekten mağazanın pazarlama ekibini tebrik etmek gerek çünkü memlekette o kadar çok at var ki eminim talebi karşılamakta zorlanmışlardır.

ben de küçük bi şımarıklık yaptım ve hemen edindim, her gece fırçalanıyorum. tavsiye ederim.
  • hemen alacağım set. 59 lira sudan ucuz. elbette bakım yapacak bir at çıkar karşıma bir gün. bulunsun.
  • - nerden aldın?
    - tchibo'dan.
    - ahahaha onlar kahveci değil mi? ahahahahaha.

o reklamları şimdi daha iyi anlıyorum.
  • (bkz: kaşağı)
  • hakkında heyecan yapılmamaması gereken ürün.

şöyle cumartesi-pazar akşamüstüne doğru caddebostan'a, suadiye'ye uzanın, jiplerinden binici pantolonu ve çizmeyle inen 'ata binmekten geliyoz' zenginlerine illaki rastlarsınız, üstünüze alınmayın yani diyeceğim olmayacak, d&r'a binici pantolonu ve çizmeyle gelip o kıyafetle kahve içen tiplerin hayvana bakım yapacağına pek ihtimal vermiyorum.
  • pony dizgini ile birlikte hoş bir kombinasyon oluşturulabilecek settir. üstelik özel kutusunda.
  • benzin fiyatlarının rekor seviyelere ulaşması ile tchibo tarafından uyanıklık yapılarak piyasaya sürülen set. bu işler böyle oluyor zaten genelde: bir yüzük alırsın, sonra o yüzüğe uyuyor diye gider üstüne bluzdan ayakkabıya çantaya kadar bin türlü şey alırsın. neden bu set de birilerinin araçlarını satıp ata binmesine vesile olmasın ki?

not: çok maruz kaldım bugün ne giysem'e.
  • aldığım ve tchibo'ya böyle kaliteli ürünleri böyle uygun fiyata bize ulaştırdığı için mail attığım kaliteli at bakım seti. herkese öneririm. üstelik atım da çok memnun.
  • büyük çoğunluğu refah içerisinde yaşayan, sosyo ekonomik tüm gereksinimlerini rahatça karşılayabilen, kısacası hak ettiği biçimde yaşayabilen toplumumun tek ihtiyacı olan, merakla beklenen set... teşekkürler tchibo... atlara da özgürlük...
  • atınıza, evinizin içinde dahi kolayca bakım yapmanızı sağlar.

atlarınıza iyi bakın, onları mutlu edin.

http://i.imgur.com/sxjhm.jpg
hesabın var mı? giriş yap