• parayla tutulmus bir provakatordur, sadece basit bir kadin degildir. secim yaklastikca cok daha fazla provakator muhalefetin ustune yollanacaktir.
  • aynı zamanda temel karamollaoğlu'na "ben sizi dinlemek istemiyorum" diyen kadındır. e sen dinlemek istemiyorsun da başkan seni niye dinliyor?
    peki şu yaptığın çıkışı erdoğan'a yapabilir misin?
  • konuşup konuşup sizi dinlemiyorum diyen kadındır. kim olsa bu tavır karşısında sinirlenir. temel bey sakin bile kalmış.
  • bugün bilge başkan temel karamollaoğlu'nun yüzüne karşı fetöcü imasında bulunarak yapan kadındır.

temel başkan güzel cevap vermiş, 10 sene boyunca fetö'yü başlarının üstünde taşıyanlara iki kelam etmezler.

video
    https://youtu.be/edjecc6ngiw

edit : bilge başkan diye anons edince saadet'li misin diye yazanlar oldu.ilk turda oyum ince'ye ama ikinci tura temel başkan kalırsa oyum onadır.
    herşey güzel olacak zamanı gel'ince
  • soru sorup cevabını dinlemek istemiyorum diyen aptal bir insandır.

bu hareketin altında benim her dediğim doğrudur değişmesi gereken hiçbir fikrim yoktur bencilliği ve cahilliği yatar. bu cahillik de türkiye'nin şimdiki mahvolmuş halinin sebebidir.
  • dayağa karşıyım ancak bu kadın dövülür.
  • arkadaş bir insanın karşısına geçip lafları sıraladıktan sonra " ben sizi dinlemiyorum" " üstüme gelme adam gibi dur" demek nedir ya? hiç mi utanmaları yok bu insanların. yazık.

ayrıca, baban da değil deden yaşında bir insana, adam gibi dur diyerek cinsel imada bulunuyor.
  • çevrem ve özellikle yakın akrabalarımin çoğu bu kafada insanlar

onlar konuşur sonra ben anlatmaya başlayınca sanki tartışmayı ben açmışım gibi bir tavır takınırlar.

yani öyle oturup sinirlenmeden iki kelime konuşmak imkansız.

temel dede bence kendini boşuna yormuş
  • (bkz: çomare)(bkz: paralı itler)

boyle cirkef ak itlere gotunuzle gulup geciniz efenim. yillarca feto'nun sumuklu mendillerini toplayan bu comarlarin kendilerine bile saygilarinin olmadigi herkesin malumu zaten.
  • ninjadır.
hesabın var mı? giriş yap