• dizi tarihinin en iyilerindendir.
    neredeyse -istisnalar var- her bölüm farklı bir konuyu işlemekle birlikte, bu konulardan farklı ana bir hikayenin sürdürüldüğü bir dizidir ki bu açıdan dizi tarihinin ilkleri arasındadır.
  • 11. sezon çekimleri başlamıstır.

(bkz: http://screenrant.com/…es-season-11-filming-begins/)
  • kovid-19 ortaya çıkmadan önce pandemiye selam çakmış dizidir.

çok uzun bir aradan sonra tekrar çekilmeye başlayan dizinin sezon final bölümü ile sonraki sezonunun ilk bölümünde bu konu işlendi: "dünya'nın sonunu nefes darlığı hastalığı getiyordu ve sebebi çok hızlı yayılan bir virüstü. sadece aşısı olanların kurtulması planlanıyordu."

chris carter bağlantıları olan bir adam; zira milenyum dizisi de kendisine aittir ve milenyum dizisi ikiz kulelerin vurulmasına selam çaktığı için diziyi yayından kaldırdılar.
  • --- spoiler ---

1. sezon 17. bölümünde hakkari'ye ufo düşen dizi.
    --- spoiler ---
  • gerçek bir efsane. 20 li yaşlarımda tiryaki yaptı 30 larda efsane oldu.
  • şu fani hayatta bu dizinin soundtrack müziği kadar korktuğum çok az şey var. çocukken tv'de falan denk gelince yorganı kafama çektiğimi hatırlıyorum. az önce de bir yerde duyup ürperdim. bir gün bana eziyet etmek isterseniz, hoparlör yerleştirdiğiniz bir odaya kapatıp bunu dinletin.
  • disney+ ile erişimimize açılmış dizi.
  • bir sözlük yazarı.

(bkz: the x-files)

(bkz: x-phile)
  • tgrt'de sanirim cuma gece yarısı izledigim sonra tekrar cnbc e 'de tekrar rast geldiğim ikibinli yılların başındaki güzel dizi. fringe ile kardeş tir.
  • devriye polis memurundan bile posta yiyen, hiçbir ağırlıkları olmayan 2 tane fbı ajanı içeren dizi.

gelen gecen samarliyor bunları.

tabii bunlar televizyon tarihinin en iyi dizilerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ama fbı ajanı dediğin de bu kadar sünepe olmaz kardeşim
hesabın var mı? giriş yap