• fatih erbakan'ın yeni isteği, kendisi ise askerliğini 33 yaşında kışlasız bedelli olarak yapmış.
  • ısrailin yaninda girermis bir de ( e.bakan g.t)
  • "sonra şehit olsunlar ve oylarımız artsın. keh keh keh" diye devam etmesi gereken siyasal islamcı cümlesi.

askerimiz gereksiz yere ölmesin deyince de bize vatan haini derler oyları biraz daha artar.

çünkü;

siyasal islam boktur
    siyasal islam boktur
    siyasal islam boktur
    siyasal islam boktur

zorunlu edit: siz dini değerleri kendi çıkarları için kullanan siyasetçilerden memnun olabilirsiniz. o siyasetçilerin oğulları, o siyasetcilerin yakın dostları hayvan gibi zenginleşip size "allah'ıma şükür olsun" mesajları gönderiyor. kendileri askerden kaçmakniçin her yolu denerken size şehitlik şerbeti öneriyor. siz bunlara kanabilirsiniz. ben kanmıyorum.

benim sozlerim islamın kendisine değil. ıslamı kullanan siyasetçilere. siyasal islam boktur.
  • kendi çocuğunu göndersene lan denilerek bulunduğu ortamdan şutlanması gereken gereksiz bir müptezelin ıslak islamcı rüyalarıdır...
  • bi evliya muhabbeti vardı ne oldu o?
    evliyalar inmedi mi oraya?
    (bkz: evliyalarımız gazze'ye indi)
  • fatih erbakan çok istiyorsa kendi gitsin
  • vatana ihanet içeren istek ve saçmalıktır.

gazze orada siktirin gidin savaşın sizi tutan yok. tsk ancak türk milleti için savaşmak ve korumak ile yükümlüdür.

bize ne filistinin savaşından, biz mi dedik git israile saldır diye ? rüzgar eken fırtına biçer. sonuçlarına katlanacaklar.
  • el sikyle gerdeğe girilmez.
  • fatih'cim önce kedicikler hakkında 2 kelam etsin. sonra tsk'nin gazze'de görev almasını hakkında fikirlerini dinleriz.
  • tsk anadolu gençlik derneği değil. birisi gidecekse kendisi ve yeniden refahlılar gitsin
hesabın var mı? giriş yap