• değerli arkadaşlar, derbi maçlarda kombine sahipleri, kombinesini sadece kulübe devredebiliyor. yani taraftarların kendi aralarında kombine devretmesi yasak.
    olası bir dolandırıcılığa maruz kalmamanız için uyarmak istedim. dikkat lütfen.
  • ankaragücü maçı için 415. blok doğu üst ortadaki 2 adet bileti gişenin 3’te 1 fiyatına devrediyorum. ilgilenen yeşillendirebilir.
  • gişe fiyatından kombine transfer etmeye çalışan çakalları gördüğümüz başlık. amk maça gidemiyorsunuz anladık ama, kombineye verdiğiniz paranın 1/6 sını tek maçtan çıkarmaya çalışmak neden?
  • galatasaray maci icin bati ust 401'den (4. kategori) bir adet bilet gise fiyatina devredilir.
  • tüpraş stadyumu diye isim mi olur ya! rezalet.
    bir önceki ismi ne güzeldi.
  • fener macina devredicek var mi? herhangi bir yer olur
  • 2 adet 102 blok şeref bey batı alt tribun biletim mevcut…
  • sponsorumuzun tüpraş olmasıyla birlikte (bkz: vodafone park kombine transferi) kombine transferlerinin yapıldığı platformun yeni başlığı.
  • hafta içi oynanacak ankaragücü maçına bilet aramaktayız. aynı kategoriden olduğu sürece 4 taneye kadar alabiliriz.
  • konyaspor maçı için 415. blok doğu üst ortadaki 1 adet bileti gişenin yarı fiyatına devrediyorum. ilgilenen yeşillendirebilir.
hesabın var mı? giriş yap