• istanbul da isviçre milli takımına soyunma odasına giderken tekmelerin atıldığı an dır.hele beyfendi oğuz a hiç yakışmamıştı
  • konyadaki milli macta ankara patlamasinda olen insanlar icin 1 dakikalik saygi durusunda islik calinmasi. hemde hep bir agizdan

utanctan ote en ahlaksiz andi benim icin
  • fenerbahçe'nin şike yapmasıyla başlayan ve ve taraftarının şike yapan yöneticilerine sahip çıkarak maalesef camia olarak şikeye dahil oldukları süreç. aksi halde ben tüm kulüplerin gücü çerçevesinde şike olaylarına karıştığına inanıyorum. bazıları başrol olarak bazıları figüran olarak.
  • roma olimpiyat stadında galatasaraylı oyuncular italyan polisini dövüyor.

not : galatasaraylıyım
  • 2011 yılındaki van depreminden sonra inönü stadı'nda oynanan beşiktaş-fenerbahce maçının 65. dakikasında "van üşüyor, biz de üşüyoruz" diyerek beşiktaş taraftarlarının sahaya atkılarını attıkları için beşiktaş'a ceza verilmesidir.

2013 yılında şükrü saracoğlu stadyumunda fethiyespor ile fenerbehçe arasında oynanan ziraat türkiye kupası maçına fethiyespor'un "mustafa kemal'in askerleriyiz" yazılı pankartla çıkması sonucu fethiyespor'un pfdk'ya sevk edilmesidir.
  • d.kiev 6 beşiktaş 0 anlatmaya gerek yok
  • dört kırmızı kart yemiş takıma top çevirip oley çekmek
  • bilenler unutmaz bilica’nın penaltı noktasındaki kazı çalışmasını.
  • türkiye-isviçre maçıdır efendim.fatih terim önderliğinde mehmet özdilek olayın baş aktörü olmuştur.gurur duyulacak bir hadise gibi anlatılsa da tamamen skandaldır.
  • şampiyonlar liginde en farklı mağlubiyeti alan takımın bir türk takımı olmasıdır
hesabın var mı? giriş yap