• hep uzak durmaya çalışılan kılcık tiplerin, yavşadığı insana herhangi bir temasta bulunma amacıyla yaptığı geyik şakalardan biri. kollardan sıkıca tutar, tehlikeli bölgeye (genelde deniz) doğru hızlıca itip geri çekerler. daha yavşaklar belinizi dahi tutabilir. (bkz: tövbe estagfurullah)
  • - tut... sam da düşecekmişsin demek ki. takdir-i ilahi.
  • ttuutttmasaydım düşüyodun hehehhehaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (güm)
  • turk halkinin yaptıgı en aptalca sakalardan biri.. biri avanak avanak dusulebilcek bi yerden(deniz kenari,balkon,falez,bilgisayar koltugu,yedek kulubesi) bisileri seyrederken (deniz,komsularin sevismesi,kibris,monitor,tribundeki sarisin hatun) arkasindan dolanarak omuzlarindan sarsilmak sureti ile yuregi agza verilmesi durumudur.. cok buyuk esekliktir.. yapmayin yapanlari uyarin...
  • bunu yapan gerzekler denizde de kafaniza basip su yutmaniza, ufak capta bogulma tehlikesi gecirmenize sebep olurlar. caktirmadan koseye cekip mese odununu kafasina indirmek sizin icin kucuk, insanlik icin buyuk bir adim olacaktir.
  • rezalet bisey. hele hakikaten de dusme durumunuz ve yukseklik korkunuz varsa insan bi fena oluyo...
  • iskelede cali$an i$cilerin birbirlerine yapmasi halinde mesleki hayvan $akasina donu$mesi kacinilmaz korkutma amacli iteleyip cekme hareketi.
  • yükseklik korkusu olan ben, çok sevdiğim bir arkadaşımın bir dişini eline verdim, sırf bunu yaptığı için.

lisede 4. kattaydı sınıfımız naapim?
  • bir de bogazina bir sey kaçmis arkadasinizin sirtisina "helal helal" diyerekten hayvan gibi geçirime versiyonu olan, gicik edebilen ve yalnizca yapani eglendiren el sakasi.

yapilir bi de üstüne ehu ehu diye de gülüür.
  • bir anda ortam, max payne'deki slow motion efektine bürünür. kafa kaldırılıp, etrafa bakıldığında, sevgilinin düşme eylemini kesin olarak gerçekleştirmekte olduğu görülür.

hemen uzanılıp, sert bir şekilde sevgili kolundan tutulur, düşmesi engellenir.

son olarak ise, gülümseyerek "tutmasaydım, düşüyordun" diyerek, bu cümle sarfedilir.

slow motion efektinden dolayı sevgiliyi tutmak çok kolay olsa da, olay gerçek hayatta saniseler içinde gerçekleştiğinden, etraftan "vay be" cümleleri duyulabilir, normaldir.
hesabın var mı? giriş yap