• bu mudur erkeklik? bu mudur delikanlılık? bir adama kaç kişi dalmışlar dövmüşler yuhhajajajjahhhahahaha

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" vecizesinin gerçekleştiği olay

edit: ilk satırlarda geçen "erkeklik" "delikanlılık" kelimelerinin bir üst entry ile daşşak geçmek için ironi içerdiğini anlamayan dallama yazarlara selam olsun...

dallamedit : içimin yağlarını eriten görüntülere sahne olan olay
  • zikmeleri de lazım
  • atar yapan magandalık yapana haksız olana birden fazla kişi engel olmaya kalkınca haksızı tutmak gibi bir huyu var bizim milletin. adam barzo adam hödük. adamın ensesinin kalın olması avrupa görmüş olması bir şey ifade etmiyor. eşeklik bakii. hem gücü yettiği ile üstelik uçakta kavga etmeye kalkıyo. başkaları kulaklarından tutup s..ip attılar diye haksız mı olacaklar. aferin onlara.
  • öncesini bilmiyorum ama böyle bağıran adam %99 ihtimalle haksızdır.
  • milletin daha mevzuyu bilmeden burada linçe kalkıştığı olay. linç kültürü her yerde resmen.

lan ne biliyorsunuz bağıran adam belki haklı. ayrıca haksız bile olsa canına kast edercesine dövmenin nesini savunuyorsunuz?
  • ilk önce saldırıp kedi gibi miyaklayan adamın dayak yemesi,
    10 günde ikinci vukuat

(bkz: uçakta in ulan aşağı diye bağırmak)
  • yaptığı atara karşılık gelince viyak viyak viyaklayan çomarın yediği dayaktır.

yok öyle "ama bire on girdiler ühühü". önce adam olacaksın.
  • birincisi, 10 kişi falan daldığı yok benin gördüğüm vuranlar 2 yada 3 kişi..

ikincisi, ilk hamleyi dayak yiyen yamyam koltuğunda oturmakta olan bir yolcuya yapıyor..

üçüncüsü, böyle bir hareketi es kaza abd uçağında yapsan adamı bildiğin s*kerler..
  • nedeni neydi acaba da dayak yedi bilmiyorum, videodan bir bok anlamak mümkün değil ama zaten o tipten ötürü hiçbir şey yapmasa altı ayı var. insanların karakteri tipten çok iyi anlaşılıyor lan. yakışıklılık çirkinlik değil dediğim şey siz beni anladınız bence. belki bu olayda bir suçu yoktu dayak yiyenin ama geçmişte dayağı hak edip de yemediği çok olmuş bir tipe benzediğinden afiyet olsun demekten kendimi alamıyorum adfgdlshs.
hesabın var mı? giriş yap