• bir insanın hayatı boyunca yapabileceği en büyük kerizlik.

düşünsene sen her şeyini ona endekslemişsin ama o daha 1.sınıftayken senden ayrılıyor. hediyenin taksidi bitmeden ayrılmak gibi bir şey bu. hatta daha beteri.

allah düşmanımın başına vermesin!
  • daha beteri atamayı sevgiliye göre yapmak. düşünsene ilişki bitiyor. bir bakıyorsun ki ardahan'dasın, -20 derecede eve su taşıyorsun. hehe. insan tırlatır be.
  • genç bir insanın yapabileceği en büyük hatalardan biridir.

nesi var aq demeyin. neler yaşadığımı... anlayamazsınız
  • ilk kavgada one surulur, bana mi sordun diye soylendirir insani. misal; "ben sirf senin icin hayatimi degistirdim, sirf yakin olalim diye bilmemnaaptim, sen bana ne diyorsun bik bik bik"
    vicdan azabi ehliyeti olarak kullanilmasi da baski olusturur ve cok can sikar bir yerden sonra. yapmayin.
  • tercih döneminden hemen sonra ayrılanı muhtemelen en acımasız olanıdır.

üzücü olay.
  • dershaneden bir arkadaşımın başına gelmiş olaydır. puanı itü makinaya yetiyor iken sırf kız arkadaşı ile beraber olmak için çukurova üniversitesine kayıt yaptırmış, ilk dönem bitmeden ayrılmışlardır. 8 senedir haber alamadık çocuktan. *
  • (bkz: salaklık) üniversiteyi değil de şehri buna göre seçen bir arkadaşım vardı. tahmin edin ne oldu, ayrıldılar. şimdi kız über zengin başka bir çocukla nişanlı galiba, okumasına gerek kalmadı. son.
  • bir de sevgili tercihini üniversiteye göre yapmak olayı var tabi. böyle tipler hazırlıktan itibaren etrafını kollamaya başlar zira üniversite sınavı sonuçları açıklandığı gün ayrılmıştır eski sevgilisinden. gariptir ki kendilerini playboy zannederler.
  • sevgilisi çok zeki olup onun yüzünden kazanamayacağı, puanının çok üstündeki yerleri yazan çocuk da olabilir. mal gibi ortada kalır..
hesabın var mı? giriş yap