• varım şeftali aromalı biranın kardeşi.

alkol %3,5 hacmen. hammadde bileşenleri: su, arpa maltı, şeker (pancar şekeri), şerbetçiotu, co2, maya, elma suyu konsantresi, asit (sitrik asit), stabilizör (akasya gamı), aroma verici.

afiyet olsun.
  • kokuyu tutturmuslar ama olmamis bu. tr pazarinda bu urunun tutma ihtimali dahi yok. cok kotu olmus tadi.
  • elma aromasının aşırı yapay kaçtığı bol şekerli meyve suyumsu bira.

serinlemek için meyve suyu yerine tüketilebilir ancak şeftali aromalısına oranla daha az beğendim.
  • varımın tam olması gereken yerde yaptığı hamleyle radlerin ülkemizde lokalize olmuş hali meyveli bira. ilk limonlu yaptılar da bir korkunç oldu ama bu sefer tutturmuşlar. keşke cam şişede olsa da corona gibi keyfini sürsek diyeceğim ama 15 tl'ye aldığım için zor olur…
  • bence efendi gibi olmuş. tam yaz içeceği. alkolü az bulanlar iki shot votka ile şenlendirebilir. başarılı.
  • elmalı soda içiyormuşum gibi geldi. ben sevdim tam öğlen birası.
  • su lan bu, elma suyu mu içtim maltana mı içtim diye düşündüm. bedava olursa içilebilir dediğim alkol çeşidi
  • bir oturuşta 15 tane bira içiyorum diyen cengaverlerin imdadına yetişen aromalı bira. tadı güzel evet, içilir ama içindeki alkol oranı biraz komik olmuş.
  • cidera epey yakın olmuş. sevdim denebilir. ilk birkaç yudum garip gelmişti ama sonrakiler hoşuma gitti.
  • varım'ın diğer aromalı biralarıyla kıyaslandığında bence en lezzetli çeşidi. şeker oranı ve aroması gayet dengeli olmuş.

“alkol alsam mı almasam mı? şimdi kafasını kim çekecek, ama serinlemek de istiyorum. şekerli bir şey istiyorum ama içinde hafif alkol de olsun.” denilen günler için üretilmiş bence. normal bira olarak düşünmemek gerek. bira sevmeyen birinin bile sevebileceği bir içecek olabilir.

uykudan önce 1-2 tane içip yatmak çok güzel. hiç rahatsız etmiyor, şişkinlik de yapmıyor. hem hafif hem lezzetli. başarılı, evde bulundurulur.
hesabın var mı? giriş yap