• sahaya çocuğunu atan adam gördüm ben o sinirle koltuk mu düşünür
  • bence stada giriste lavabo konsun.
  • bildiğim kadarıyla bilet / kombine alımında koltuk seçiyorsun ve o koltuk senin oluyor. hah, iş bu kırdığın veya hasar verdiğin koltuğun faturasını sana kessinler bir de göreyim bir daha çıkıp tepiniyor musun? hatta fikret orman stayla istiyorsan: işçi yevmiyesi & koltuk bedeli olarak kesilmeli. kendin montajı yaparım dersen hay hay sayın amına koduum .
  • (bkz: #57747568)
  • bunu sağlamk imkansız. cumhurbaşkanının istifa etmesinden daha düşük bu ihtimal bakın o derece.

ben hayatımda bu kadar alenen yapılan bir sığırlık görmedim. yarrak var gibi o koltuklara çıkıyor herkes, beyler yapmayın deyince de tepki veriyorlar. olm fizik diye bir şey var, hepiniz yere inseniz aynı görüş açısıyla izleyeceksiniz zaten.
  • bu da bitse keşke ama asıl bitmesi gereken kritik haftalarda kritik maçlarda ve sahada doğranırken şarkı türkü beste söyleme saçmalığının bırakılmasıdır.

amigoların revize edilmesi gerekiyor. bu sahada hatalı taçta bile öyle bi uğultu yapacaksın ki hakem taç verirken bile 3 kere düşünecek.

90 dakika baskı yapacaksın. baskı da şarkıyla olmuyor maalesef. kimsenin şarkıdan korktuğunu sanmıyorum. ha galipken söyle tabi o ayrı.
  • bir de stada evde sıçıp gelin tuvalet taşları aşınmasın illa da sıçacam diyen varsa yanında taharet için ibrikle su getirsin boşuna su faturası girmesin kulübe!amk görgüsüzleri.
  • ayrıca stadımızda çok bağrılmasın gürültü oluyor. ve de herkes birbirine çiçek versin askdjas olm mal mısınız lan? her yerin bir kültürü var, oturarak maç izlemek istiyorsan evinde izle?
  • stat çok dik gözüküyor. koltuğa çıkılsa düşücek gibi olunabilir bu yüzden gerçekleşmesi bana çok da imkansız gelmeyen durum.
    ama daha önce de söylendiği gibi o heyecanla çocugunu sahaya atan tipler var.
hesabın var mı? giriş yap