• saha içinde ne kadar nefret ediyorsam, dışarıda yaptıklarını duydukça bir o kadar sevdiğim eski kaleci. soma’da maden faciası sonrası ailelerin kredi kartı borçlarını sessiz sedasız kapatmış, kimseye reklam yapmamıştı. hatta o aileler sonradan söylemişlerdi bu durumu, volkan demirel de böyle şeyler haber yapılmasın lütfen demişti. şimdi de gözleri doldurmuştur kaptan. yine hatay’da reklam yapmadan elinden gelenin fazlasını yapacağına eminim.
  • bir gün volkan demirel ile beraber karşılıklı ağlaşacağımızı aklımın ucundan bile geçirmemiştim. keşke böyle bir şey yaşanmasaydı da, kendisine olan tüm antipatimle hayatıma devam etseydim.
    kim bilir nasıl korktu, ne yaşadı da şu hale geldi aslan gibi adam. çok geçmiş olsun. allah kimseyi bu şekilde sınamasın.
  • metanetli bir şekilde haberleri ve görüntüleri izlerken en sonunda beni ağlatmış görüntüdür. nefesim kesildi. çok üzücü.
  • mahvetti beni, ki metanetli adamdır volkan, durumun vahametini düşünmek istemiyorum
  • volkan ağlıyor lan. ayı diye lakap taktığımız dağ gibi milyon dolarlık adam "allah rızası için yardım" diyerek ağlıyor. parçaladı içimi.
  • hatayspor'un teknik direktörü volkan demirel deprem sonrası yardım istedi.
  • volkan gibi sert bir adam bile hüngür hüngür ağlıyorsa, durumu düşünemiyorum. allah yardımcıları olsun.elden keşke birşey gelse.
  • ağlamamak için zor duruyordum. beni ağlatan adam.

allah yardımcımız olsun.

(bkz: 6 şubat 2023 depremi ve işkolik beyaz yakalı köle)
  • volkan adamdır. adam oğlu adamdır. bu adama bi daha ayı mayı diyen gözü dönmüş fanatik de en adi köpektir şerefsizdir.
  • adam ağlarken ben de ağladım. allah'ım sen yardım et.
hesabın var mı? giriş yap