• saha içinde ne kadar nefret ediyorsam, dışarıda yaptıklarını duydukça bir o kadar sevdiğim eski kaleci. soma’da maden faciası sonrası ailelerin kredi kartı borçlarını sessiz sedasız kapatmış, kimseye reklam yapmamıştı. hatta o aileler sonradan söylemişlerdi bu durumu, volkan demirel de böyle şeyler haber yapılmasın lütfen demişti. şimdi de gözleri doldurmuştur kaptan. yine hatay’da reklam yapmadan elinden gelenin fazlasını yapacağına eminim.
  • ağlatmıştır.
  • volkan ağlıyor lan. ayı diye lakap taktığımız dağ gibi milyon dolarlık adam "allah rızası için yardım" diyerek ağlıyor. parçaladı içimi.
  • volkan beni de ağlattın, bitirdin beni ekran karşısında. kendisi soğuk kanlı bir adamdır, bu adam da bu haldeyse hatay çok kötü durumda allah aşkına yardım edin şu insanlara. o bölgede çok büyük asker var, hepsini salın birliklerden yardım etsinler.
  • kaptanım ;allah senin,hatayın ve tüm türkiye'nin yardımcısı olsun.
  • koskoca adam ağladı hüngür hüngür. ben de onu izlerken ağladım. yine neyle sınanıyoruz böyle milletçe :(
  • volkan adamdır. adam oğlu adamdır. bu adama bi daha ayı mayı diyen gözü dönmüş fanatik de en adi köpektir şerefsizdir.
  • allah yardımcısı olsun. yıllarca cok kızdık ettik ama futbol sahada. can adammıssın.
  • ağlatmıştır.

başa gelmeyince bilemiyor insan, volkan gibi bir insanı bile ne hale sokmuş ya, allah yardımcıları olsun.
  • bir an önce hatay'a da yardım edilmesi gerektiğini gösteriyor.
hesabın var mı? giriş yap