• bunu gerçekleştiren bazı erkekler, sosyal mecralarda vücutlarını sergileyerek/insanların gözüne sokarak iticilikte nirvanaya ulaşır.

(bkz: erkek vücudunun metalaştırılması)
  • vucudunu gelistirdikce beynini kaybedenlere tanik oldugum durumdur. intelligence is important but biceps are importanter sozuyle de hur iradeleri ile destekliyorlar. bize hava hos gardas.
  • (bkz: ben öyle olmak istemiyorum)

lan yarrağım, olamazsın zaten.
  • hakkında küfür etmeden kendini ifade etmekten yoksun bazı kimselerin atıp tuttuğu konudur.

herkesin hayatına kimse karışamaz. senin hayatında asla gösteremeyeceğin bir özveriyi sürekli gösteren kimselere aşağılayıcı yakıştırmalar yapman ancak senin aşağılık kompleksini açığa çıkarır.

özetle adonisli abilerim, şu camurluk'un sevgilisini kim elinden aldıysa verin daha da ağlayıp bilgi kirliliği yaratmasın şurda.
  • bir işi sürdürebilme kabiliyetine sahip bir beyinden yoksun insanların yapabileceği bir spor değildir.

onlar anca küfür eder...
  • bu işte en önemli 3 şey:

1. irade (sıkılmadan, üşenmeden gitmek)

2. istikrar (az çalışsan da süreklilik, devamlılık olması)

3. beslenme [olmazsa olmazdır. öncesi (yumurta vs.) ve sonrasında (tavuk, kırmızı et) mutlaka protein]

not: sonucunda libido tavan yapar, cinsel performans mükemmele yakın olur.

ucuz tavuklar ve yumurtalar bimden alınabilir.
  • fazla abartmadan bu işi neden yapıyorum:
    - böyle tshirt gömlek üzerime şıp diye oturuyor. estetik.
    - duruşum, nefes alışım farkediyor. estetik + sağlık.
    - bişeyleri daha kolay kaldırabiliyorum. çok az işe yarama durumu da söz konusu.
    - spor yaptığım için yemek yerken vicdan azabı çekmiyorum. bam güm yiyorum. yanıyor zaten.
    - erkek çevresi saygı duyuyor, bu konularda size birşeyler soruyor. güzel bir şey.

e niye yapmayım lan ben bunu. yapmayan da yapmasın çok da sikimde.

debe editi: en güzel spor imkanınınız varsa yüzmedir canlar, hatta imkanınız varsa su topudur. en doğalından şaşmayın siz. vücut geliştirmenin sadece yoklukta gideri vardır.

bi de kapınıza kedilere falan su koyun. adettendir.
  • modern şehirli erkeklerin yapması, artık zorunluluğu haline gelen aktivite.

evet malesef 9-5 arası düzenli çalışan şehirli erkekler haftada en az 3 gün bir de buna gidip amele gibi çalışmak zorunda.

masabaşı işleri, hareketsiz yaşam, heryere arabayla gitmek vs derken erkek vücutları yağlanarak kadın vücutlarına yaklaşıyor şekil olarak.

boyun ve çene altı yağlandığı için yüz oval, feminen bir görüntü alıyor. bel kalınlaştıkça omuzlar daralıyor, göbekten sonra bacaklar ve kalçalar yağlanıyor. vs vs.

kas şişirmesi işin extrası ama o yağ oranı düşmeden, duruşunuz dikleşmeden, omuzlarınız alt vücudunuzdan daha geniş görünmeden erkeğim diye gezmeyin. buddha gibi gezdikten sonra 30cm ye sahip olsanız ne yazar.
hesabın var mı? giriş yap