• sikeceksin okumam üzerine çok ilginç düşüncelere daldıran kadındır. swinger dediniz tamam dedik de ulan bu nedir dedim bir an. neyse silmekmiş. kadını silin.

debe editi: beklemiyordum. bu entry debeye girdiyse daha da freuda sapık demeyin.
  • silmeyin, siktir edin o kadını. dışarıda ondan çok var.

aynı şey erkekler için de geçerli tabi. dışarıda bizden de çok var.
  • çöpe atılası kadın türü.yaşanması zordur.saçma sapan egoist huylari vardır.kaçın uzaklaşın böyle canlılardan.
  • olayın sebebine inmek lazım bence ne yazık ki ülkemizde aile deyince vıcık vıcık bir yapı var.amerikada yaşadığınızı düşünün evlendiniz anne babanızla sadece özel günlerde görüşürsünüz yılbaşı veya bayram gibi ve eşiniz de yılda 3 veya 4 kere görüşmekten rahatsız olmazdı . şimdi gerçeklere dönelim türkiyedeyiz her hafta sonu anneniz babanız sizde veya siz onlardasınız afedersiniz de ne olmasını bekliyorsunuz tabi gelin kaynana kavgası çıkacak .
  • tek sikeceksin diye okuyan ben değilmişim sözlük. çok korktum bir an.

tanım ise : kayınvalidesi ile anlaşamayan tehditkar kadın.
  • yarın çocuğunun eşi senin hakkında böyle derse ne yapardın deyip empati yapması sağlanabilecek kadın.
  • bekara karı boşamak kolaydır sözünü akıllara getirir. hele bir evlenin, eşiniz anneniz ile anlaşamasın da sonra yapın yorumunuzu. kaynana ne hale getirdiyse kadını artık helal olsun ki resti çekmiştir. evli, yuvasını kurmuş, üstüne bir de çocuğunu yapmış kadını bu resti çekmeye getiren adam önce bir kendini sorgulasın. anasına sahip çıkmak başka şey ama, kadınını ezdirmemek de en büyük adamlıktır.
    bir kere, oğlunun yaptığı seçime saygı duymayan anayı önce oğlu bir sorgulasın. başkaları yüzünden yuvaları dağılan gençler dolu ortalıkta. yahu adam evlenmiş gitmiş kendine yuva kurmuş. sen nerden nereye bu kadar müdahil oluyorsun da adamı ya anan ya ben diye bir noktaya getiriyorsun gözünü sevdiğim kaynanası. kimse kendini kandırmasın. analar oğullarını paylaşamıyor. boşansalar göbek atar. kimse martaval okumasın. pis kaynana.
  • yarin cocuklari tarafindan silinecek kadın beyanatidir.
hesabın var mı? giriş yap