• misafirperverlik gösterir, içeri buyur edersiniz. yavaş yavaş alıştırır kendine. bir gün, iki gün derken bi bakmışsınız artık yatıya gelmiş. iyi gel, buyur dedikçe bir süre sonra evinize temelli yerleşir ve en sonunda evdeki eşyalara karışıp, sahiplenir hale geldiğini görürsünüz.

kısacası yüzsüzdür. bir kere içeri buyur ettikten sonra, başka biri gelene kadar evinizi (içinizi) sahiplenir. fazla yüz vermeye gelmez. dikkatli olmakta fayda var.
  • ömür boyu - mfö den tüm yalnızlara gelsin.
  • ve sen, sonunda yollarımızın kesişeceğimize bile bile arkamdan geldin. biliyorum, artık yeter. derin bir iç çektim, uzun zamandır görüşmediğim eski dostun sürekli beni takip etmesi ne garip.kendini açık göster, elini saklama.en iyisi bu, dedim.
  • yahu bu kadar zor olmamalı bence.
    el yüzü düzgün bir insan olarak arada takılıp birlikte eğlenip gezip tozup iki yakın arkadaş olarak takılıp sonrada zamanla daha da aşık olup evlenmek istiyorum. akşam yemeğinden sonra çocuğumuzu uyutup iki kadeh birşey içerken iyi ki sen demek istiyorum. gerçekten bu kadar zor olmamalı ya standartları yüksek karşı taraftan beklentisi fazla biri de değilim he. dışarda soğuk yaklaşılması ulaşılması zor göründüğüm için galiba bu yalnızlık.
  • bu hayatta bir çok şeyden çok fazla korkuyorum ama yalnızlıktan asla korkmuyorum.
  • bugün itibariyle en çok hissettiğimdir, ne kadar alışmışım varlığına. sensiz herşey ne de zor geliyor. nasıl girerim o eve sensiz.
  • kendimi hiç yalnız hissetmiyorum çünkü gerçekten çok yalnızım.
  • belli bir yaştan sonra bir insanla denk gelmek bu kadar zor olmamalıydı diye hayıflandırıyor.
  • hastayken hiç çekilmiyor. onun dışında muazzam, resmen lüks.
  • herkes yazmış ama ben eksik kalmayayım, en zoru etrafınızda birileri varken yaşanır. etrafımda birileri var ama benim kendimi, hayallerimi, sevinç ve kederi anlatabildiğim, paylaşabildiğim tek bir kişi yok. çok yalnızım.
hesabın var mı? giriş yap