• (bkz: #150418954)
  • bir çaylak arkaşımız tarafından iletilen twitter linkinde canına kıyan efe demir adlı arkadaşın canına kıymadan önce gönderdiği iddia edilen email içeriği okunabilir .. okurken ben daraldım, bunları yaşadıysa kimbilir neler çekti bu insan..

anladığım kadarı ile depremzedelerin kredileri ertelenmesini istediği için baskı kurulmuş üstünde..

eğer doğru ise bu insanlıktan nasibini almamış kişilerin yargılanması gerekir.. depremzede lan depremzede.. insan olun biraz insan ..

-- bu hesap kapanmış -- efe'nin sesi twitter hesabı

@amelie tarafından iletilen diğer bir link

konunun linkedin linki (ileten @thats all only cows)
  • özel sektörde mobbing olmayan yer mi var ?
    bunun için intihar değil istifa edilirdi değer mi bunlar için hayatına son vermeye sevdiklerine sabırlar diliyorum.
  • hangisinde yokki. hatta hangi kurumda yokki. buna bütün özel sektör ile devlet kurumları da dahil.. devlet kurumlarında genellikle siyasidir. idareye yönelik ters bir şey söylersen bunu kullanırlar. özel sektörde her zaman vardır.
  • grnelde mobbing yapan yöneticiler yaptığı işi bilmeyen, kapasitesiz cahil tipler oluyor. bu da burda dursun
  • holding içinde en çalışılmayacak, en yüksek baskı ve en düşük takdir prensibiyle işlerini yürütmeye çalışan kurum söz konusu olunca maalesef şaşırtmamıştır.
  • en alt kademedeki beyaz yakalısından ceo'suna çaycısından patronuna tüm bireyleri mobbing yapmaya hevesli, etrafındakileri ezmeye can atan karaktersiz orospu çocuklarından oluşan bu ülkede kurban verdiğimiz kim bilir kaçıncı sıradan, ahlaklı, olması gerektiği gibi, normal bir vatan evladı.

bu ülkenin insanından ne kadar tiksindiğimi kelimelerle anlatamam.
  • bankalarda çalışanlara mobbing uygulanması çok yaygındır.

ben de bir bankanın genel müdürlüğünde 4 sene mobbinge maruz kalmış birisi olarak aynı şeylere maruz kalmıştım.

4 yılın sonunda istifa edip kurtuldum.

bankalarda asla çalışmam, kimseye de tavsiye etmem.

intihar eden arkadaşı çok iyi anlıyorum.

bu bir iş cinayetidir.
    buna sebep olanlar umarım hapis cezası alırlar.
  • yapmışlardır, mobbing yapmalarına hiç şaşırmadım. ama mühendis için içim acıdı. allah yanlarına bırakmasın.
hesabın var mı? giriş yap