• "spastik var oluşun ihtiyaçları karşılama arzusunda olan bedenlerin çiftleşme arzusunu aşk diye anmaya başladığımız evrende mecnuna selam söylemeyi bana bırakan hayata iki çift lafım olduğunu ama buna türk dil kurumunun argo diyeceğini hatırladıkça uyuyasım geliyor!!!"
  • "isveçli sevgilim finlanda'ya geleceğimi duyunca önce çok sevindi sonra oraya gelemem uzak dedi :((("

öncelikle sikimizde değilsin, sonralıkla ulan kız yunanistan'a gelse atlayıp gidecen sanki aq.
  • bu başlığa bişi yazacağım hiç aklıma gelmemişti ama aşağıdaki yazıyı gördükten sonra bunu kitlelerle paylaşmam gerektiğini düşündüm:

"warning please read!!!!!!!!!! if someone comes to your front door and asks you to remove your clothes and dance with your arms in the air, do not do this, it is a scam, they just want to see you naked. please copy and paste this to your status. i wish i had received this yesterday, i feel stupid now......... thanks"
  • mühendis adayı bir hanım kızımızdan geliyor: "mühendislik kantinine oturup kız keser oldum. allah'ım sonumu hayır et!"
  • "ulan korede savaş çıkmış biz hala caroline'e orospu diyoruz..."
  • "justin bieber'i bakkala gönderiyorum bişey isteyen var mı ?"
  • "yeni farkettim benim de doğaüstü güçlerim var,mesela bazı insanları gözümde gereksiz büyütebiliyorum"
  • ilkokul 5. sınıf öğrencisinden: "alfabe artık 28 harf. 'o' artık yok"
  • "ruhumun eşini bulamadım ama farkettim ki eşsiz bir ruhum var :))"
  • seni seviyorum; 1 cümle, 2 kelime, 13 harf, 2 insan, 1 aptal..
hesabın var mı? giriş yap